Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetne e az, hogy én mint 30...

Lehetne e az, hogy én mint 30 évesen Örökbe fogadjanak, van e erre lehetőség? Szeretném, ha lennének egy Normális" Szüleim", elég ha szeretet kapnék tőlük.

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 21:53
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
89%

Az üzenet szövege: Nem tudom ki vagy,de ismeretlenbe nem illik csak úgy kritizálni a másikat. Evvel csak a bunkóságodat mutattad ki.Ha annyira paraszt vagy,lépj arrébb,mert büdös a levegő!


Az üzenet szövege: Először is tanulj már meg fogalmazni,te nyomorék,de jól esik ezt írni most... :D És szopasd meg anyádat édesem,mert ha a férjem szájba k*r,akkor majd megnézzük teli szájjal,hogy is reagálsz! Kívánok neked is minden jót és szépet,és tanulj meg fogalmazni,te paraszt. Mellettem szeretnél labdába rúgni? Ahhh,Regény író vagyok, nem most kezdtem a pályafutásom. Szar ,takony.


Az üzenet szövege: Szerintem,ha nem ismersz ne nézz le,mert nem tudod,hogy mi a helyzet. 12 éve együtt élünk,és állítom több ésszel rendelkezem mint te!


Az üzenet szövege: Ha ennyire okosnak tartod meg,mert nem úgy látszik,gondolom felétek nem tanítottak etikettet,légy kedves normálisan írni,mert én is tudok pl.olyat,hogyha az uram jó szájba kú*rja a szádat,akkor biztos helyesebben beszélsz majd.

A másik meg szopasd le saját magad,vagy tudod kit,te nyomorék! Mellettem szeretnél labdába rúgni( regényeket írok)nehogy már te tanítsd nekem,hogy fogalmazzak. Annyi eszed nem lehet mint egy marék,döglött lepkének. Azért,ha már itt tartunk nagyon kíváncsi lennék rád édesem,milyen retkes körülmények közt is élhetsz. Itt meg nagy a pofád! :P :D


Az üzenet szövege: Ha annyira magasnak tartod az intelligencia szinted,akkor tanulj meg normálisan fogalmazni és nem degradálni egy olyan ismeretlen Embert,akiről fogalmad nincs,hogy ki és mi ő! Szerintem gondolkozz el azon,hogy én sértettelek e meg hamarabb,vagy te engem.A "Szopás" szót látom már hamarabb megtanították neked otthon,minthogy sem empatikusan viselkedj Embertársaiddal.Ne nézz már madárnak ahj,de komolyan annyira szánalmas vagy,el sem tudom képzelni,hogy a Környezeted,hogyan tud el viselni egy ilyen BUTA,EGOISTA,IDIÓTÁT és egy levegőt szívni VELED?! Szállj magadba,mert annyira nagyképű vagy a leírtak alapján,hogy ez valami hihetetlenül nevetséges. Barátaimat meg sem tudom számolni képzeld,oly annyira paraszt vagyok,de Hál 'Istennek,nekem van bőven és evvel együtt gazdag a lelkem is. Lehet gondolkodni,ha egyáltalán még az tudod,hogy kell.


BÁRCSAK ÉN IS ILYEN KIFINOMULT MODORÚ ÚRI HÖLGY LEHETNÉK :(((

2013. szept. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
anyám, ez nagyon idióta :(
2013. szept. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
úgy gondolom, akinek ilyen mocskos a szája, annak nincsenek lelki bajai... :D
2013. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
93%
Atya világ. Akkor ez tényleg magyar. Pedig gondoltam rá, hogy google fordítóval csinálta a kérdést litvánból vagy ógörögből.
2013. szept. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!