Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom férfi létére jószágokat...

Párom férfi létére jószágokat akar tartani (pulyka, csirke, kacsa). Szerinte így jobban kijönnénk anyagilag. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 17:43
1 2 3
 21/30 sántacsiga válasza:
86%
Válj el! Menj hozzá egy halastó-tulajdonoshoz, a halak nem zajonganak!
2013. szept. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Tibi papa válasza:
Csak nem attól félsz hogy neked kell megtisztítani? Én férfi létemre tartok kacsát, csibét (tyúkot, mert a tojást nem a csibe tojja) és libát is. És képzeld van három puli kutyám is (igaz azokat nem levágásra tartom). Én már meg sem tudom enni a bolti húst. Egyébként aki nálam jobban utálja a zajt, az hazudik. Egyébként az állatokkal való foglalkozásnak számos egészségügyi előnye van, akár mentálisan is...
2013. szept. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
Tudod mi a baj az emberekkel? olyan hülye kérdésekkel jönnek! Álj a talpadra! Kell a kacsa? nem kell a kacsa? inkább jó kapcsolat vagy nem? jó? akkor meg mi számít?
2013. szept. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Toga Aty válasza:
Én tudom hogy mit tegyél ellene.. Mivel azt mondja a férjed hogy nem jöttök ki,így azt javaslom hogy menj el dolgozni.
2013. szept. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 FLE válasza:
Ha csak azért szeretné, mert anyagilag jobban jönnétek ki, akkor sétáljatok el néhány állattartóhoz, és beszélgessetek el velük közösen, hogy nekik megéri-e anyagilag. Ennyit talán megér, ha szereted a párodat. Egyébként pedig lehet, hogy egyszerűen szereti az állatokat, és szeretné, ha kipróbálhatná magát ezen a területen is. Ez nem olyan borzasztó, hiszen vannak férfiak, akik szeretik az állatokat, a gyerekeket, a virágokat, a gyerekeket. Ez egyáltalán nem férfiatlan, nem beteges. A te hozzáállásod viszont, ami a "férfi létére"-t illeti, hát az talán kezelendő.
2013. szept. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:

"Biztosan nem jönnétek ki jobban anyagilag mint a bolti akciós csirkehússal. De ha van helyetek és szeretne állatot tartani, nem értem mi köze van ehhez annak hogy férfi."


Ilyet csak a hülye mond...

2013. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
Mit tegyél? Ezt most komolyan kérded? Komolyan mondom téged kezeltetni kéne!!! Egyébként megéri, tud mit eszel(nem egy bolti antibiotikumos felfújt szar, hanem igazi friss húst) ez a tojásra is igaz... hogy mit tegyél ellene?? Először is támogasd a férjedet, és ahelyett h a válaszainkat kérdezgetnéd, megbeszélhetnéd ezt az egészet a férjeddel.. és közösen eldöntenétek h mi legyen.. Egyébként a kérdésed irtó gagyi,szerintem ha lehet töröld ki, magadat járatod le.
2013. okt. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 gungasam ***** válasza:
"Férfi létére" talpraesett ember a párod..Te már nem annyira...
2013. okt. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 gungasam ***** válasza:
Úgy értem, Te is estél ha nem is talpra...
2013. okt. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 csetenyimatyi válasza:
ne tegyél elenne semit a hús jó!!!
2013. okt. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!