Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csirke (máj, zúza, nyak,...

Csirke (máj, zúza, nyak, szív) leves zsírosabb, vagy pulyka (nyak, zúza) leves?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Pulykanyakból finomabb a leves. De egyik sem túl zsíros. Ennyi zsír kell is a szervezetnek.
2012. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi.
2012. nov. 27. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:

A zsír esszenciális tápanyag a szervezetnek ami nem hizlal. Próbáltál már valaha, bármikor pár napig, egy hétig szénhidrátsokk nélkül enni? Kifli, kenyér, tészta, zsemle nélkül? Rizs, krumpli és kukorica nélkül? Úgy hogy nem eszel cukros tejes szemeteket, joghurtokat.. valaha, születésed óta adtál időt a testednek, hogy kiürítse ezeket a megbetegítő hulladékokat?


Ha adnál 1-2 hetet, húsokon és zöldségeken élnél te is tudnád miről beszélek.. :)

2012. nov. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Adtál rá példát, hogy a hús-hús-hús a józan gondolkodás rovására megy, biztos az agyhúgysav kiverte a biztosítékod.
2012. nov. 29. 05:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Hú. Ez nekem szólt?

Látom eltűnt pár oldal eszmecsere :) De örülök, hogy mégis meghagytátok az én hozzászólásomat, legalább egyet. Furcsa, engem szoktak törölni.


A hús-húsevés senkinek nem megy az agyára. Ugyan energetikailag van egy jellemzője a húsoknak, nagyon forrók és az én eleve vehemens természetemet ez tovább tüzelheti, sok zöldséget kell ennem.. :)

De természetesen a vehemens választ csak indulatos, nevetséges 'támadás' esetén adok. Mint látod igen kulturáltan, barátságosan is tudok írni.


Hogy kinek mi árt meg, arról kérdezzük meg az elhízott, szívbeteg, allergiás, autoimmun gyulladásban, metabolikus szindrómában, pajzsmirigy problémában, PCOS-ban szenvedő embereket. A legutolsó csak nőket érint.


[link]

2012. nov. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!