Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal nem keresünk túl...

A párommal nem keresünk túl sokat de én ennek ellenére szeretek adni magamra. Műköröm, smink, hajfestés. Párom szerint ez felesleges, és a fizetésemet ne erre költsem. Ti mit gondoltok, igaza van?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 17:25
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálj ki egy tust ennyiből azt is megveszed és jobb is, mint a szemceruza, meg tovább is tart, mint egy hónap.


Ruhákra tényleg sok a 10.000 szerintem, bár én utálok ruhát vásárolni, szóval nem értem meg azt az állapotot, hogy KELL.


Szerintem ebből a műkörmöt meg a ruhákat kéne leszorítani, amíg nem kapsz jobban fizető munkát. Mondjuk lemondanál a műkörömről (lakkoznád a rövidre vágott körmödet, az most úgyis divatosabb, 3000-ből vehetsz 2-3 jobbat, még változatos is lenne) és 5000-et költenél ruhákra. Az kompromisszumos.

2013. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
92%
Ennyit én nem költök a szépségemre havonta,pedig anyagilag megengedhetném magamnak, de totál feleslegesnek érzem. Szemceruzát kb fél évente veszek, mikor egy bizonyos újságban van kupon és spirált is ekkor. Más sminket nem használok. A púder többet árt, mint használ! Az avonos termékek borzasztó allergizálóak és teli vannak káros szerekkel sajnos. Ráadásul ennyi pénzért különbet is kaphatsz. 15.000.-/hó rengeteg! Főleg ehhez a fizetéshez!
2013. szept. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
100%
A szemceruzát nem enni kell, a kétezres felvizezett kölnivíz helyett meg kérhetsz karácsonyra egy drágább, de tartósabb parfümöt. Műkörömtől meg olcsóbb az összhatás.
2013. szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem észrevehettétek már hogy a kérdezöt egyáltalán nem érdkelik a válaszok..:) Veszi a parfümöt mikor több van neki, és hisztizik hogy nincs pénze.havi 60ezerböl elmegy vagy 20 ezer marad 40 ebböl szerintetek számlákat fizet stb? 40böl? esélytelen! valoszinü a pasas áll mindent...
2013. szept. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1-2 parfüm bőven elég, egy mindennapira egy meg ha puccos helyre megy az ember. Tényleg érdekelne melyik az a smink amihez havi egy ceruza kell. Kérdező kértem valami fotót, milyen az, nem kell, hogy a tied legyen valami neteset biztosan találsz.
2013. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
...
2013. szept. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
100%
Az általad leírt összeget én is soknak tartom a fizetésedhez,meg alapból is.Az új ruhák nem tartoznak a létszükséglet kategóriába,szóval ez elhagyható havi tétel,vagy leszoríthatod az erre szánt összeget mondjuk a felére.Parfümből valóban kaphatsz valódit,ami minőségi,és több hónapig elég (nem deo spryről van szó!),sminkcuccoknál ugyanez,bár a drogériákban azért van választék,és olcsó,de jó termékeket is kifoghatsz.
2013. szept. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
100%
Szóval mindent összevetve igaza van a férjednek.
2013. szept. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
100%
Havonta kell parfüm? Mennyit fújsz te magadra???
2013. szept. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudok igazi véleményt mondani, míg nem tudom hány évesek vagytok, együtt éltek-e, stb...

Ha otthon laksz, első fizetéseidet kapod, és örömödben csinálod, akkor annyiban nincs igaza a párodnak, hogy beleszól. Felteszem ebben az esetben viszont nem hajtod, hogy ő azért gyűjtsön a közös jövőre. Ugye?

Mondjuk szüleidet sem szép dolog tovább terhelni, de az első fizetések okozta izgalomra ráfogható, és legalább nem tőlük kérsz rá pénzt.

Ha viszont együtt éltek pároddal, akkor sem lenne rossz tudni, hogy ő mennyit költ magára. Férfi esetében kilőném, hogy kozmetikumokra költ ennyit, de ha mondjuk ő dohányzik, te meg nem, és elmegy neki napi egy doboz, akkor az meg kb: 30.000 Ft havonta. Kérdés, hogy ő csak a te dolgaidat tartja feleslegesnek, vagy normálisan gondolkozva nem ver el magára ennyit, és jogosan mondja, hogy emiatt csak ő spórol és tesz a közösbe.


A fizetésedhez arányában elég soknak tartom amúgy költesz, de ugye a kérdésed arra vonatkozik, hogy párod beleszólhat-e vagy sem, az viszont nekem nem derült ki ennyiből. Két tizenéves pályakezdő esete azért teljesen más szitu, mint két együtt élő emberé, ahol az egyik azért tesz többet a közösbe, mert a másik magára költötte a pénz java részét.

2013. szept. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!