Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal nem keresünk túl...

A párommal nem keresünk túl sokat de én ennek ellenére szeretek adni magamra. Műköröm, smink, hajfestés. Párom szerint ez felesleges, és a fizetésemet ne erre költsem. Ti mit gondoltok, igaza van?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 17:25
1 2 3 4 5 6
 51/53 zabmester ***** válasza:

50-es, ez még akár meg is állja a helyét, ha az embernek van MIBŐL. De ha olyan kevés bevételük van, mint a kérdezőnek, akkor bizony meg kell tanulnia kevés pénzből vásárolni, mert ilyen jövedelemhez képest ez igen is sok pénz, ráadásul olyan dolgokra, amiket egy felnőtt ember már hosszabb időre vásárol, hiszen ő nem növi ki. Meg amúgy is, a felsorolt dolgokat tényleg nem kell minden ÉVBEN megvenni, mint pl. csizmát, kabátot. Nekem legalább is már négy éves a kabátom, idén fogom lecserélni, a csizmám szintén négy éves, és még semmi baja, a másik csizmám (amit turiban vettem, de igazi bőr, és összesen 4 ezer forint volt) két éves, azt csak sarkaltatnom kell, és ennyi. Nyilván én is el tudnék költeni havi tízezret ruhákra, sőt, jóval többet is, de tisztában vagyok vele, hogy nem telik rá, ezért abból öltözködöm, amim van, és akkor vásárolok ruhát, ha valamit pótolni kell, pl. ha egy nadrágom már szakadt, kopott, akkor veszek helyette egy másikat.

A kérdező esetében sem fájlalná senki, hogy ennyit elkölt magára, ha ez a pénz nem hiányozna máshonnan, de amint látható, ez az ő esetükben nem nélkülözhető összeg, emiatt is megy náluk a veszekedés, és így sem látja be, hogy mind öltözködés, mind kozmetikumok terén jobban beoszthatná a pénzt.

2013. okt. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
50-es, jaj, de szépen be tudod magyarázni, hogy csak az képes jól bánni a pénzzel ruhák terén, aki vásárlásmániás. Erre én meg ennyit tudnék csak mondani, hogy ahhoz nem kell sok ész, hogy az ember tudja, hogy karácsony után pl. vannak leárazások (logikusan!!!), és akkor veszi meg azt, amire szükség lehet.
2013. okt. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

Hát lusta voltam mindent visszaolvasni, de sztem ne a párod döntse el hogy mire költöd a saját fizetésed.


Nyilván ha bizonyos összeget a közösbe adsz és nem vagytok megszorulva. Akkor nemhogy ne szóljon bele de köze sincs hozzá. Mi is fizetjük a barátnőmmel a költséget, fele fele arányba. A maradék pénzt mindneki arra költi amire akarja.

Nyilván félreteszünk stb, de ez most részletkérdés. Ha én szívesen költök tech cuccokra, akkor ő hagy költsön sminkre ha ettől érzi jól magát.


Aki meg ezt férfi létére nem bírja elfogadni (mert hát a nők 99%-a szépségápolásra költ, meg ruhákra), az meg csak pampogjon nyugodtan, hogy a csaja egy trampli.

2013. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!