Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma tudtam meg, hogy a volt...

Ma tudtam meg, hogy a volt szerelmem meghalt amit a párom tudott csak eltitkolt. Azt mondja azért mert nem akarta, hogy a sírját én gondozzam. Mégis mit képzel magáról?

Figyelt kérdés

A volt szerelmemnek nem volt senkije csak én, aztán egy napon elment azóta sem tudtam róla semmit egészen a haláláig.

A szívem megszakad, ha rá gondolok.

Szerintetek a párom akarata ellenére gondozzam a sírját?


2013. okt. 5. 19:46
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ne törődj vele hogy a mostani párod mit mond. Nyugodtan menj el a temetésére hozz neki virágot.
2013. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 Je Veux ***** válasza:
69%

Nem tudom, én valahogy nem tudom megérteni a kérdező problémáját..


Véget ért a kapcsolata az exével, nem beszéltek ki tudja meddig. Jelenleg (elvileg) boldog párkapcsolatban él, akkor szerintem nem kéne ennyire meghasson senkit ez a dolog.


Persze, én is borzasztónak találnám, ha meghalna egy exem, vinnékegyszer a sírjára virágot és kész.


És igaza van az egyik előttem szólónak..folyton megy a balhé, hogy mit merészel a kedves pár, hogy találkozgat az exekkel, de az tüök normális, hogy gondozni akarja a sírját...

2013. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:
Nem tudtam róla semmit mivel szó nélkül eltünt anélkül, hogy szakítottunk volna.
2013. okt. 5. 20:07
 24/51 anonim válasza:
28%
Én is kiakadnék! Hogy lehet valaki egy hullára féltékeny? Megértőnek kellene lennie, mert nem hiszem hogy szerelemből mennél gondozni a sírját, hanem ha nem is szereted már kötődsz azért hozzá és egy olyas valakiről beszélünk, aki anno fontos ember volt az életedben. Én gondoznám és ha ezt a mostani párom nem tudná elfogadni akkor viszlát!
2013. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
32%
Várj akkor ez most hogy volt? szóval: Te jártál a volt szerelmeddel és 4 hónap után csak úgy eltünt ... te nem tudtad hol lehet gondoltad ezzel vége a kapcsolatnak ezért új kapcsolatba mentél. és a mostani párod tudta hogy meghalt, de nem mondta el neked mert ő nem akarta hogy gondozd a sírját. de te valahonnan rájöttél hogy meghalt. és hogy a párod ezt már tudta. Hát én nagyon nagyon kiakadnék. mindenképp menj el a temetésére. és bocsi hogy ennyiszer írok a kérdésedhez:D
2013. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
96%

Itt tényleg nem az a baj, hogy esetleg el akarsz menni a temetésre, vagy virágot akarsz vinni, mert ez természetes. De te ezt a kapcsolatot a volt pároddal nem zártad le magadban. Ezt a mostani párod érzi. Ebben a kapcsolatban érzelmileg hárman vagytok. Akkor is, ha a harmadik halott, akkor is ott van.

A te érdekedben és nem gonoszságból mondom: jó volna tisztába tenni az érzéseidet.

Tényleg nem biztos, hogy készen álltál erre a mostani kapcsolatodra. Magadat is kínozni fogod így, meg a párodat is.

2013. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
48%

Szóval nem volt senkije??? Akkor ki temette el? Ki intézte a temetési költségeket?

Nem kötekedésből mondom, de azok az emberek akiknek semmijük, és senkijük nincs, és egy ember sem vállalja a temetését, akkor az önkormányzat segítségével az állam temeti el. Az önkormányzat viszont a lehető legolcsóbb temetést alkalmazza, ami egy sima hamvasztásból áll, és ha van hely, akkor a hamvait urnában örök nyugalomba helyezik egy kis helyen, ha erre sincs mód vagy költség akkor szórásos hamvasztás van.

Szóval lehet még virágot sem tudnál kivinni a temető mert nincs hová..

2013. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%
A temetésre én is elmennék, ha neadjisten ilyen történne, de nem arra szánnám a jövőmet, hogy az exem sírját gondozzam anyóka koromig. Hacsak nem ő lett volna az egyetlen igazi az életemben. De akkor meg nem hitegetnék mást.
2013. okt. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
Igen, az ismerősömtől tudtam meg, hogy mi történt. Mindenki tudta csak én nem. Sajnos úgy gondolta, hogy az életének nincs tovább értelme.
2013. okt. 5. 20:17
 30/51 anonim ***** válasza:
43%
tényleg! ha nem volt senkije, akkor ki állja a temetési költségeket?? Te?
2013. okt. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!