Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ezt legyürjem...

Mit tegyek hogy ezt legyürjem magamban?

Figyelt kérdés
Kiskoromban a családba sok balhé volt,és ilyenkor a testvéreim mindig ugy nyugtattak le hogy megöleltek szorosan...Mostmár minden rendben van,családi balhéknak vége,de viszont ha arra kerül a sor,hogy megkell hogy öleljek valakit a családba nem megy... ha éppen kiakadnak s tudom,hogy arra vágynak hogy megöleljem őket akkor én tehetettlen leszek,és valamiért nem birom se megölelni őket se megnyugtatni..lefagyok... de viszont ha nincs semmi gond akkoris ugyan ez van,egyszerüen ugymond "rühellem" ha ölelkezés vagyvalami hasonlon van a sor!Ugy gondolom hogy ez összeáll azzal hogy legtöbbször akkor ölelkeztem családtagjaimmal ha baj volt,s mára már azértnem megy mert bennem van az hogy az ölelkezés csak akkor van ha valami rossz van...Az lenne a kérdésem,hogy nem-e tudna valaki néhány tanácsod adni ez ügyben,hogy hogyan tudnám ezt legyürni,s gondtalaná tenni az ölelkezést vagy maga a közeledést családtagjaimmal?! előre is köszönöm! 17/L
2009. nov. 9. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne ölelkezz! Nem kell ezt erőltetni, attól még hogy nem szorongatsz valakit állandóan lehet szeretni és tisztelni. Nálunk sem volt divat az ölelkezés, nem is tesszzük. Viszont lett egy lányom, vele nagyon sokat ölelkezünk, és semmi kivetni valót nem látok benne, jó éruzés, mivel, hogy magától jön. El jön majd a pillanat amikor szívesen megölelsz valakit, és eszedbe sem fog jutni a szorongásod. Várd ki, addig pedig, no ölelk.
2009. nov. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog. Én sokáig még hozzáérni sem bírtam az emberkehez. Az ölelkezés bennem is valami képmutató érzést váltott ki. Úgy múlt el nálam, hogy nem eröltettem. És ahogy telt az idő... most sem tudok nagyon ölelkezni, csak akivel tudom, hogy őszinte. Szerintem több egy megülelés egy ilyen családi puszinál. Nem kell pazarolni mindenkire talán.
2009. nov. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én amikor meghalt valaki a családomba mindig kaptam valami ajándékot, amit azelőtt sosem. Igy amikor olyantól kapok valamit, aki egyébként nem szokott adni, nekem is bevillan, bucsuajándék. Néha még bennem van, de az idő mulásával mostmár ez nem olyan vészes. Az idő egyébként mindig segit. A szeretetet egyébként sokféleképpen ki lehet mutatni. Az ölelés egy benső mély érzés, amit nem kell erőltetni, majd jön egyszer magától.
2009. nov. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha az időre bízod, lehet, hogy évtizedek telnek el, mire elmúlik. Fejben kell lejátszanod, s nem várni arra, hogy egyszer majd minden jobb lesz, hanem jobbá tenni - most. Okos vagy, rájöttél, hogy mi a problémád az ölelkezéssel. Mostantól arra kell koncentrálnod, hogy ne a rossz dolgok jussanak eszedbe róla, hanem a jókat kapcsold hozzá. Figyeld magad és ha jön az érzés, ne tétovázz, legyél te a kezdeményező és érezd át a pillanatot őszintén.
2009. nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!