Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném a véleményeteket...

Szeretném a véleményeteket kérni! Ebben a helyzetben Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk házasok a férjemmel. 5 éve vagyunk együtt. Van egy 1 éves gyönyörű kisfiunk.

A problémám a következő!

Mikor teherbe estem, tavaly január...azóta alig voltunk együtt úgy... talán két kezemen tudnám megszámolni. A férjem tavaly október óta nem dolgozik.(mert felmondott, nem elküldték......)úgy kellett könyörögnöm neki, hogy menjen be a munkanélkülibe, legalább azt fizessék neki... addig az én gyesemből, meg a családiból éltünk. Nagy nehezen rászánta magát, most kap 34.000Ftot....ennél még az én pénzem is több, amit a kicsi után kapok....

A pénz csak úgy folyik ki a keze közül, napi 2 doboz cigit elszív....állandóan a számítógép elött ül, és játszik...a befizetetlen csekkek sorakoznak, víz, villany, gáz...arra nem hajlandó, hogy bediktálja az óra állást....

NAGYON KÉRLEK, ADJATOK TANÁCSOT!!!!


2009. nov. 9. 14:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Zavard el dolgozni, vagy tedd ki a szűrét. Nehogymár Te tartsd el Őt.
2009. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz valahogy "ráijeszteni"??Elköltözni szüleidhez ideiglenesen vagy ilyesmi.Hogy érezze kicsit, hogy össze kéne kapnia magát...
2009. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, de semmi.....
2009. nov. 9. 14:24
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Drasztikus meglepetést kell neki okozni. Tedd ki a ruháit az ajtó elé, menjen el. Vagy szedje össze magát. Szegény kisfiatokat sajnálom a legjobban, milyen példát mutat neki az apja?


Amúgy jesszusom, hogy tudtok gyesből, családiból meg 34 ezer munkanélküliből kijönni???!!! ez kb. 90 ezer lehet, nem?


Én kétségbe vagyok esve, mert én gyedet meg családit kapok, ez kb. havi 90 ezer, a férjem keresete 120 ezer, és épphogy elég.. :( (mielőtt szültem, nagyon jól kerestem évekig).

2009. nov. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
egészen pontosan 72ezer Ft....
2009. nov. 9. 14:32
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne is haragudj,de szerintem,ha ilyen tuskó............... férjed van aki egy 1 éves gyerek mellet nem képes elmenni dolgozni,hogy el tudja tartani a családját akkor nincsen sok értelme,hogy kínlódj vele.

Ha tudsz költözz el tőle véglegesen.

Szerintem annak a drága kis csöppségnek sincsen így nyugodt élete nem?

gondolom állandó köztetek a feszültség vagy nem?

A gyerek miatt nem érdemes együtt maradnotok mert így a gyerek issza majd meg a levét a férjed lustaságának.

Költözz el,nyugodtabb lesz az életetek a férjed meg csináljon amit akar,lehet,hogy éppen akkor fog megjönni az esze,hiszen azt szokják mondani,hogy "akkor jön csak rá,ki mit jelent amikor már nincsenek"

2009. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam váláson, de nem merek lépni..nem tudom miért! Az ismerőseim, barátaim mind azt mondják, lépjek már végre, de én nem merek...mintha félnék tőle, vagy valamitől...nem tudom megmagyarázni!

24 éves vagyok, kezdhetnék új életet!

2009. nov. 9. 14:46
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy valami pszichés problémája van? Segítségel nem mozdulna ki ebből az állapotból?

A kisfiatokhoz hogyan viszonyul?

Mi lenne, ha ő lenne gyeden és te mennél dolgozni, ez lehet esetleg megoldás?

Van még köztetek valami érzelmileg?


Ha nincs "semmi" pszichés problémája, hanem egyszerűen csak lusta, nemtörődöm, elkalódott alak, akkor lehet hogy nem adnék esélyt ennek a kapcsolatnak, fiatal vagy kezdhetsz új életet, ami ennél az állapotnál csak jobb lehet.


Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagytok...

2009. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

felajánlottam neki, hogy menjen ő gyesre, én meg megyek dolgozni, de hallani sem akart róla... :( pedig esküszöm, nagyon szívesen mennék, mert nem bírom már cérnával...

A picit nagyon imádja, amikor épp nem játszik a sz.gépen, akkor foglalkozik, játszik vele....

Nem hinném, hogy pszichés gondjai lennének! Elég sokat vagyunk a kicsivel anyunál...esetleg lehet hogy van valakije??

2009. nov. 9. 15:03
 10/20 anonim ***** válasza:

72 ezer? úristen, hogy lehet azt beosztani, hogy mindenre jusson? Én épp ma utaltam át 60 ezret a közműszolgáltatóknak (igaz, ebben volt egy durva számla, 5 havi vizdíj egyben).


szerintem az, hogy van valakije, az nem függhet össze azzal, hogy lusta, cigizik, és nem törődik vele, hogy a számlák be legyenek fizetve, vagyis a családja biztonsága nem érdekli.

2009. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!