Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még hány olyan kérdés lesz...

Még hány olyan kérdés lesz feltéve h mit veszel/vegyek páromnak, anyukámnak xy rokonomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
A karácsony nem az ajándékokról szól. Nálunk utoljára akkor volt ajándék amikor gyerekek voltunk 7-10 évesek. Mi karácsonykor örölünk egymásnak,évek óta nem veszünk ajándékot senkinek. Mi a párommal se szoktunk egymásnak ajándékot vennni,a legnagyobb ajándék h ott vagyunk egymásnak!
2009. nov. 9. 18:18
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

mondom h nem szoktam elolvasni őket de mikor megnézem milyen klrdlsek vannak látom nem egy ilyen is van.

Azért járok ide,mert a sok barom kéréds között olyan is van ami engem is érdekel,és amit rendesen el is olvasok(nem csak a címét...)

2009. nov. 9. 18:39
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért talán te is érzed, hogy kicsit fura ez a felháborodás, nem?

:-D

2009. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
94%
Lehet ő tette fel az első ilyen kérdést és zavarja hogy ennyire elszaporodtak!
2009. nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

tudom h az én kérdésem se értelmes :) de talán veszik a lapot és nem tesznek fel többet ilyen kérdést h mit vegyek xynak karácsonyra?

ha enyire nem ismerik a párjukat akkor minek vannak együtt? na mindegy

2009. nov. 9. 18:45
 15/30 A kérdező kommentje:
Kikérem magamnak,soha nem tettem fel ilyen kérdést. Ha már valakinek veszek is vmit karácsonyra,akkor ismerem annyira h tudjam minek örülne,nem kérek vadidegenektől tanácsot,hisz ők egyáltalán nem ismerk azt akit én meg akarok ajándékozni
2009. nov. 9. 18:46
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy most ezt megkérdezted ugyan úgy tele lesz spamolva ez a kérdés kategória "mit vegyek" kérdésekkel mert sok láma van, ennyi.
2009. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

18:37 és 42-es vagyok ismét


Jól van , értem én, hogy itt most valójában arra szeretted volna felhívni a figyelmet, hogy nem az ajándékozásról szól a karácsony, hanem a szeretetről. Ezzel egyet is értek a magam részéről. Mi sem visszük túlzásba az ajándékozást. Ám, ha mégis van ajándék, az semmivel sem rombolja szét azt az érzést amiről a karácsony szól. De ez egy dolog. Attól még, hogy más hogy ünnepel, mennyit ajándékoz, mindenkinek a saját ügye és pénztárcája. Illetve ötlete, ami, ha nincs, akkor kérdez itt, ott, amott, esetleg a megajándékozottat….stb. Miért fáj ez neked? Kár szerintem ezt fikázni.. …

2009. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
nem az h fáj,csak furcsa h valakinek ennyire ne legyen ötlete h mivel lepje meg azt akit szeret... azért ez sztem nagyon gáz
2009. nov. 9. 18:57
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

18:24-nek!

A másik ilyen értelmetlen kérdés a "kim nekem a .... valakije.

Ez miért értelmetlen? A rokoni szálakban sokszor meg lehet keveredni, s nem mindenki van tisztában velük!

ÉS ez az oldal azért van, hogy kérdéseket tegyünk fel!!!!

2009. nov. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. Nem kell elolvasnod. Attól, hogy ti még nem vesztek ajándékot, más miért ne vehetne. Ja, azért 11 éves gyermek még örülhetne a fa alatt az ajándéknak. És igen, én veszek. Nekem a nagymamám még a mai napig az mondja, hogy nézzük meg mit hozott a Jézuska. Amúgy meg ha irritál az ilyen kérdés akkor nem kell ilyen közösségi portálokon fent lenni.
2009. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!