Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még hány olyan kérdés lesz...

Még hány olyan kérdés lesz feltéve h mit veszel/vegyek páromnak, anyukámnak xy rokonomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
A karácsony nem az ajándékokról szól. Nálunk utoljára akkor volt ajándék amikor gyerekek voltunk 7-10 évesek. Mi karácsonykor örölünk egymásnak,évek óta nem veszünk ajándékot senkinek. Mi a párommal se szoktunk egymásnak ajándékot vennni,a legnagyobb ajándék h ott vagyunk egymásnak!
2009. nov. 9. 18:18
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Neked aztán biztos jó sok ajándékötleted lehet, hiszen úgysem veszel senkinek semmit!

Azt hiszem tőled kellenne ötleteket kérni! Vagy gondolom az is gáz lenne!

Ennyi undok embert!

2009. nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem szégyen a mai világba ha ti nem tudtok miből ajándékot venni egymásnak,attól még a többi ember kérhet tanácsot a másiktól.

Itt kritizálod ezeket a kérdezőket,de ha sose veszel ajándékot senkinek akkor honnan tudod,hogy ha vennél akkor tudnál választani??

2009. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne kérdezhetné meg bárki is? Max.nem válaszolsz. Egyébként kit érdekel az, hogy ti nem ajándékozzátok egymást? Szerintem senkit. Biztos azért fáj neked ennyire, mert rég volt már mikor kaptál valamit. Ez magánügy. Mi is örülünk a szeretteinknek ez természetes, de tudod ez nálunk alap. És nemcsak ünnepen, hanem a hét minden napján. Szóval ha ez b@ssza a csőröd, akkor ne is olvasd el az ilyen jellegű kérdéseket! Tudod egyszerűen nem bírok máshogy válaszolni egy ilyen jellegű ünneprontó, bunkó kérdésre!!
2009. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
49%
231
2009. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

"kedves" első, egyszer én is feltettem egy ilyen kérdést, remélem nem kaptál agygörcsöd a hülyeségtől amit a kérdésem sugallt :)

a kérdésre válaszolva, mit érdekel téged hogy ők ilyeneket kérdeznek? szívük-joguk ilyen kérdéseket feltenni, és mivan ha már rengeteg ajándékot vettek egymásnak és már nincs ötlete? ennyire nem lehetsz elkeseredett

2009. nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is elfilózgatok rajta, hogy mit kéne vennem apunak/anyunak, satöbbi. Nincs sok pénzem, így nem lehet túl változatos dolgokat venni. És amikor már zsinórban a 3. éve tervezek apának tusfürdőt venni, fürdőgyöngyöt anyának, és vicces zoknit édességgel a tesóimnak, akkor felötlik bennem a gondolat, hogy változtatni kéne, és kikérni valakinek a tanácsát ez ügyben. Nincs fantáziám, ennyi, talán másnak vannak jó ötletei. Elnézve egypár ilyen kérdést, tényleg másoknak tök jó ötletei vannak, olyan, ami nekem eszembe se jutna.
2009. nov. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Nem,nem kapok agygörcsöt mikor látom h vki már megint feltette ugyanazt a kérdést

Nem,nem az böki a csörömet h nekem nincs pénzem venni(vehetnék,de nem szoktunk. nálunk ez hagyomány. viszont van ugy h csak gondolok egyet vagy meglátok vmit,és megveszem azt a tesómnak anyámnak páromnak,és fordítva. nem kell ahoz karácsonyak lennie h adjak vmit azoknak kait szeretek. és mivel ismerem pket,tudom h mivel lephetem meg.

Akár azt is lérdezhetné az ember h mit vegyek hétfőre a páromnak,anyámnak,stb...?

2009. nov. 10. 15:03
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha te ekkora ész vagy, akkor biztos tudsz tanácsokat is osztogatni. Gondolod hogy csak te vagy olyan tökéletes, hogy más napokon is ajándékozol? Vagy ezzel azt szeretnéd bemutatni, hogy te és a családod milyen tökéletes szeretetben és harmóniában éltek? Gondolod más nem?? Szállj már le a magas lóról mégis kit érdekelsz? Ha neked a karácsony azt jelenti hogy együtt vagytok és csá, akkor egészségedre! Válaszolnod meg nem kell ezekre a kérdésekre, mert nem neked teszik fel!
2009. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

nem is válaszolok rá,de ezt egypárszor már leirtam

nem akarok semmit bemutatni,csak megkérdeztem.


de azt hiszem én normális kulturált hangnemben irtam eddig,de te kedves utolsó igencsak tapló vagy

2009. nov. 10. 18:05
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Tegnapi (11.09) 18.26-osnál a pont. :D Én a babás részlegbe már vagy tíz alkalommal leírtam mit kap 6 hónapos kislányunk. De hátha valakinek akkor villan be, hogy jééééééé. :D
2009. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!