Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok mérges a páromra?

Jogosan vagyok mérges a páromra?

Figyelt kérdés
Tudta jól, hogy holnap családi összejövetelre megyünk anyámhoz. Erre ő eligérkezett az öccséhez betonozni. Most mi legyen?
2013. okt. 12. 10:43
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Vendégek is lesznek és ciki lenne ha a párom nem lenne ott.
2013. okt. 12. 12:13
 22/35 anonim ***** válasza:
47%

neked vagy neki?


hát igen...

2013. okt. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
67%
Jajj ne oltogassátok már a kérdezőt! Ha előre meg volt beszélve a párjával hogy vasárnap mennek családi összejövetelre és ezt felrúgja mert füttyent neki az öccse akkor az szemétség. Ugyanígy ha az öccsével beszélte volna előre meg hogy segít neki és ezt felrúgja azzal hogy szülinapozni megy akkor meg az lenne szemétség. Amit megbeszélünk nem semmiért beszéljük meg és azt felrúgni utólag (hacsak nem élet-halál kérdése) rohadtul szemét dolog. Ez esetben jogosan mérges a kérdező.
2013. okt. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
a pasi el van nyomva s nem mer szólni de most elege lett s kitör
2013. okt. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
49%-os! Annyi eszed sincs mint ahány százalékos az idióta válaszod!!!!!
2013. okt. 12. 12:33
 26/35 anonim ***** válasza:
16%

fáj hogy nem lehetsz zsarnok.


a vendégek elött mensd ki:


a férjem megunta hogy állandóan zsarnokoskodom felette s parancsolgatok neki, megtervezem az életét. ma önálló gondolata támadt s aszerint szervezte a mai programját.

de nyugalom, este betöröm szexmegvonással és egyéb lelki terrorral. holnapra megint kezes bárány lesz.

2013. okt. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
77%

Megvan a helyes megoldás!

Te és a férjed elmentek a családi összejövetelre az anyós meg elmegy betonozni. Igy a kecske is jóllakik és a káposzta is megmarad.

2013. okt. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
14%
igazad van ez egy fantasztasztikusan jó ötlet. ritkán pontozok de Te megkapod a piros kezet!
2013. okt. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
16%
izé zöld kezet. ritkán pontozok ezért elirtam de a felfele mutató ujjat nyumtam.
2013. okt. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
5%

Jogosan.

De ne csinálj belőle ügyet. Menjen csak betonozni, te meg menj anyudékhoz. Legközelebb meg játssz el valami hasonló kedvességet te is.

2013. okt. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!