Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok mérges a páromra?

Jogosan vagyok mérges a páromra?

Figyelt kérdés
Tudta jól, hogy holnap családi összejövetelre megyünk anyámhoz. Erre ő eligérkezett az öccséhez betonozni. Most mi legyen?
2013. okt. 12. 10:43
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
94%

Jogosnak gondolom. Mégpedig azért, mert ha megígérünk valamit, akkor nem kéne s*gget csinálni a szánkból.

Persze közbejöhet valami halaszthatatlanul fontos dolog. Nem tudom, a betonozás mennyire az.

Mindenesetre te azért menj el anyukádhoz, még ha egyedül is, biztos rosszul esne neki, ha te sem lennél ott.

2013. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Eléggé halaszthatatlan, mivel most még viszonylag jó idő van, betonozni nem lehet máskor. Én nem csinálnék ebből ekkora ügyet, de látszik, hogy sok nő van, aki igen. Ha nincs probléma, generál egyet. Ha ezen az összegyűltek megsértődnek, akkor hasonló értelmi szinten vannak.

Én fel bírnám fogni, hogy igenis ez olyan dolog, amivel nem lehet várni, másrészt meg nem vagytok összenőve. Ennyi.

2013. okt. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Én is betonozni mennék.
2013. okt. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
94%

anyudnak lesz még szülinapja, a betonozás pedig nem várhat, most van olyan időjárás, ami kedvez neki.


nekem egyszer a párom a szülinapi vacsorámról lépett le, mert a főnöke ugrasztotta. ez van, mindketten bőgtünk jóformán, de meló volt, ha nem csinálja meg, akkor kiteszik vagy megszívatják később egy xarabb feladattal.


nem is értem, h ezen miért kell annyira fennakadni, legyél rugalmasabb. szerintem anyukádat fele ennyire sem fogja zavarni, h nincs ott a párod.

2013. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Hát ez borzasztó. Üljetek le megbeszélni.
2013. okt. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!