Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lakásfelújítás alatt állunk,...

Lakásfelújítás alatt állunk, erre a párom vett a fiának egy 300000 forintos kocsit. Nagyon felháborodtam a dolgon és nem azért mert irígy vagyok, hanem azért mert másra is költhettük volna azt a pénzt. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 12:09
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
74%

És a tető rendbetétele amúgy mennyi lenne? 350 ezer? Vagy egymillió? Van rá valami kalkuláció?


Egyébként úgy tűnik, semmibe vesz téged, hogy ezt nem beszélte meg veled, még akkor is, ha ez az ő pénze, mert a lyukas tető meg felettetek mindkettőtök gondja. 300 ezerért meg szerintem csak roncsot lehet venni, nem kocsit..

2013. okt. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
69%

Kedves kérdező...

Nemrég cseréltettük le a házon a cserepeket. A faanyag jó volt (szerencsére) és 1 mill. 450 ezer Ft-ot perkáltam ki az új tetőért. Az a 300 ezer Ft nem sokat segített volna a tetőtökön.

2013. okt. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
54%
Mióta vagytok együtt? Ha már régebb óta, akkor ezeket a döntéseket együtt kellene meghozni. Próbálj meg vele beszélni, hogy nem a gyerektől sajnálod a kocsit, de máskor ezeket a döntéseket együtt hozzátok meg.
2013. okt. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
A tető összesen 200000 forintba kerülne, ez csak az anyag. Amúgy a sógoraim segítettek volna megcsinálni.
2013. okt. 15. 13:24
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a háza? Mióta vagytok együtt, hogy egy kocsivásárlást nem beszéltek meg előre?
2013. okt. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
52%

Kicsit írhattál volna bővebben is, mindent úgy kell belőled egyesével kiszedni :D


SZóval mit mond a párod, honnan lesz pénz a lyukas tetőre?

2013. okt. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy nem lehet vele erről beszélni. A ház a páromé vagyis örökölte, de a rezsit közösen fizetjük. Egy éve lakunk együtt.
2013. okt. 15. 13:42
 28/36 anonim ***** válasza:
32%

Lényegtelen, hogy kinek a fiáról van szó és egy normális párkapcsolatban nincs enyém-tied pénz se. Egyértelműen hibát követett el a párod, hogy egy ekkora volumenű kiadást egyedül döntött el. Még akkor is hiba lett volna, ha ez adott esetben nagyon fontos dologra ment volna el, de így, hogy egy luxusterméket vásárolt belőle...

Valami nem stimmelhet a kapcsolatotokban ha a párod önállóan dönt fontos ügyekben, ha nem hajlandó veled beszélgetni arról amiről te akarsz. Sürgősen drasztikus lépést kell tenni, különben úgy értékeli, hogy ő mindent megtehet és akkor a jövőben meg is fog pofátlanul tenni mindent.

2013. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
46%
Minek vagy vele? Én hagynám rádőlni a házat... Akivel beszélni sem lehet az hogy tesz boldoggá?
2013. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
50%
Hát akkor tedd azt, mikor legközelebb esik az eső, és beázik a tető, akkor angyali arccal megkérdezed, hogy na drágám, most akkor mi legyen a tetővel? :D Szakadó esőben csak nem hagy ott, mikor felteszed neki ezt a kérdést.
2013. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!