Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lakásfelújítás alatt állunk,...

Lakásfelújítás alatt állunk, erre a párom vett a fiának egy 300000 forintos kocsit. Nagyon felháborodtam a dolgon és nem azért mert irígy vagyok, hanem azért mert másra is költhettük volna azt a pénzt. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 12:09
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Ha beázik a tető akkor teszünk a földre valamilyen piklit amibe a víz csöpög. Nem tudom mi lesz...
2013. okt. 15. 13:58
 32/36 anonim ***** válasza:
48%
Úgy látom, ez vakvágány. Javaslom, térj át arra, hogy legközelebb NE hibáztasd azért, amit tett, hanem kérd meg, hogy most felelős családfőként gondoskodjon a tetőről is. Mihamarabb. Ha megteszi, kész, zárjátok le!
2013. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
44%
Annyiszor kérdezz rá tőle,mi legyen a tetővel,ahányszor nem kaptál rá választ.Egyébként azon meg ne rágódj,mit vett a fiának és mennyiért,ebbe valóban nincs beleszólásod,közöd viszont lett volna,mivel a közös tetőről van szó.
2013. okt. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
87%

Tehát ahogy írtad: a párod háza, a párod pénze, téged semmibe vesz... most mi itt a kérdés?


"Most mit tegyek?" Mégis mit tehetnél? Meghúzod magad csendben ott, ahol semmi nem a tiéd. Igyekezz hozzájárulni valamennyivel a közös kasszához, akkor majd figyelembe lesz véve a te szavad is.

2013. okt. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Kérdezem az 1-es válaszolót: ha eddig sem beszélték meg,akkor most mégis mit beszéljenek meg? Egy ilyen társal nem hinném hogy bármit is meglehet beszélni!
2013. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Marha gyorsan keress magadnak egy másik palit,mert ez SEMMIBE se vesz téged!!!!!
2013. okt. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!