Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt férjem fejét telebeszél...

A volt férjem fejét telebeszéli a jelenlegi barátnője, ő meg most olyan szerelmes, hogy még a kútba is utána ugrana. Hogyan próbáljam megbeszélni vele/velük a dolgokat?

Figyelt kérdés

2 éve váltunk el. A gyerekeket közösen neveljük, a kiadásaink is közösek, illetve mivel még gyes-en vagyok, a volt férjem fizeti a költségeink javát. Egy kétgenerációs házban élünk. Nagyjából 4 hónapja a barátnője is beköltözött.

Eleinte nem volt semmi baj, de észrevettem, hogy a volt férjem megváltozott, nem olyan mint régen. Eddig is elmondtam, hogy mire mennyit költök, vezetek erről egy füzetet is, de az utóbbi időben úgy érdeklődik, mintha egy kihallgatást tartana. Nem tudtam mire vélni ezt a változást, de véletlenül meghallottam egy beszélgetést, amiben a barátnője okítja, hogy ennél jóval kevesebb pénzt kellene nekünk adnia és amúgy sem csak a gyerekeinek kellene élnie.

Azt elismerem, hogy tényleg jóval többet ad, mint a fizetésének a fele, de ezt ő ajánlotta fel és a gyerekeket is közösen akartuk. Sok gyereket szerettünk volna, így is lett, ő volt az aki változatosságra vágyva más nők után kezdett kajtatni.

Szeretném ezt velük megbeszélni, mielőtt még elmérgesedne a viszony, mert az egyikünknek sem lenne jó és a gyerekeket is megviselné.


2013. okt. 16. 10:07
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
57%

Persze együtt döntöttek erről akkor amikor még azt hitték egymás mellett öregednek meg.

Sajnos ez már nincs így ezt is el kell fogadni.

Te is tudod kérdező, hogy ez így nem normális.

2013. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!