Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy házas,3 gyerekes,32 éves nő nappali tagozatos egyetemre megy? Ha a ti családotokban lenni ilyen, szégyellnétek?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első diplomája, most szakmája van de nem abban dolgozik.
2013. okt. 17. 16:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%
Azon semmi, de semmi szégyellnivaló nincs, ha valaki tovább akar tanulni, akárhány éves is! Én inkább büszke lennék rá, mert többre, jobbra vágyik, ambiciózus, és minden követ megmozgat azért, hogy elérje a céljait. és 32 évesen még azért nem olyan öreg, jó, nem 19 éves, de sokan nem tudnak elmenni rögtön érettségi után egyetemre, hanem előtte dolgoznak,és utána tanulnak tovább. Sok sikert neki!
2013. okt. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
72%

Együtt végeztem az egyetemet egy először egy gyermekes anyukával. Másodévesek voltunk, mikor megszületett neki a második baba, de a szakzáróvizsga-jelentkezést már a harmadikkal a kenguruban adta le.

Soha fel sem merült bennem, hogy ezért megvessem vagy furcsán nézzek rá, ellenkezőleg, még tiszteltem is érte! Az viszont igaz, hogy ehhez nagyon kell a biztos családi háttér. És csak akkor vállalja, ha ez megvan, ha a családtagok, legfőképpen persze a gyerekek emiatt nem szenvednek hátrányt.

2013. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
71%
büszke lennék rá :D Le a kalappal előtte:D
2013. okt. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
67%

Nyilvan van mit enniuk egy kereset mellett igy, tehat ez egy befektetes.

Ha jo szakot vallasztott es meg is csinalja, akkor lehet, hogy most ot evig x bevetel kiesik, de utana 20 evig 2x-3x annyit kereshet meg.

Nekem van diplomam, de kozben kulfoldre koltoztunk, nem tudok vele konnyen elhelyezkedni. Ki kell egeszitenem egy itteni kepzessel, hogy szqkmai munkat kapjak.

Most kerultek be a gyerekek oviba/suliba, ugy dontottunk, hogy en nem dolgozni megyek vissza (max eladonak, vagy adatrogzitonek), hanem elvegzek itt egy ket eves kepzest es keresek normalis munkat. Mivel tobb gyermeket mar nem tervezunk, igy valoszinuleg olyan jellegu munkat fogok vegezni nyugdijig, amilyet a kovetkezo evekben elkezdek. Lehetek 20 evig elado, de megnyithatok meg egy kaput. Ezt valasztottam.

Megelunk a ferjem keresetebol addig.

Sot, mi megbeszeltuk, hogyha vegzek es stabil munkat kapok, akkor o keres maganak iskolat.

2013. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
60%
Én azt szégyellném aki őt szégyelli.
2013. okt. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
61%
Az soha nem szégyen,ha valaki ambiciózus.Az,hogy van háttere hozzá,egy dolog,végül is megvan a motiváltsága és szorgalma,hát csinálja!
2013. okt. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, miért gondolod, hgoy szégyellnivaló? Mi a történet, ami ihlette a kérdés kiírását?
2013. okt. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy szégyellném, sőt! Tanulni sosem késő. És amúgy egy egyetemi csoportban általában nem csak 18-19 évesek vannak, hanem annak jóval idősebbek is. Én most végeztem és volt 35 éves csoporttársam is.
2013. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Nincs semmi történet, csak egy ismerősöm tervezi és kíváncsi voltam a véleményekre.
2013. okt. 17. 17:29
 20/27 anonim ***** válasza:
10%
Azt, hogy nagyon sajnálom, amiért azt a három gyereket megszülte, és még jobban sajnálom, ha meg is kapja a diplomáját.
2013. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!