Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy házas,3 gyerekes,32 éves nő nappali tagozatos egyetemre megy? Ha a ti családotokban lenni ilyen, szégyellnétek?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első diplomája, most szakmája van de nem abban dolgozik.
2013. okt. 17. 16:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
64%

36 evessen 3 gyerek es resznmunka melett jartam foiskolara nappali tagozatra heti 2-3 napot kellett menni.

A ferjem a gyereke buszkek voltak ram.

Es min egy par oreg az evfolyamban minden tovabbi nelkul egymas utan tetuk le a vizsgakat a fiatalokkal ellentetben.

nem buliztunk komolyan vettuk a tanulast.

cum fructu vegeztem egyik benelux allamban.

Azota elvegeztem meg egy Banaba kepzest (masodik foiskola)

Es ha alkalom adodik megyek mesterkepzesre is!! a gyerekek mellett is.

2013. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
17%
Szép dolog a tanulás de 3 gyerek mellet felelötlenség mire meglesz a diploma a 40 hez lesz közelebb hol fog vele már pénzt keresni.
2013. okt. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
69%
32 éves, mire végez lesz 35-36. A képzett embereket pedig mindig jobban keresik és mindig több esélyük van elhelyezkedni.
2013. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
34%

Hol fogok vele penzt keresni??

Meg a foiskola alatt tobb ajanlatot is kaptam.

A tinta meg nem szaradt meg a diploman mar allando szerzodesben dolgoztam jo fizetessel.

Elonye van annak ha mar biztos tudjak az ember lanya szulesi szabira nem megy ugyanis mar vannak gyerekei.

Kulfoldon megbecsulik az elettapasztalatot a kor itt nem szamit sot elony ha nem vagy csitri.

Aki meg lepontozott csinalja utanam tanuljon gyerekek es munka mellett!!

2013. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is volt egy 45 éves csoporttársam nappalin. Teljesen beillett a csapatba.
2013. okt. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
58%
Én 27 évesen mentem egyetemre, voltak velem egyidős csoporttársaim is, a legidősebb pedig 41 éves volt. Senkit nem zavart.
2013. okt. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk is volt ilyen az egyik szakomon, ott a közelibb ismeretségben álló csoporttársak még a babára is vigyáztak, amíg az anyuka bement szóbelizni... Mi abban a szégyellnivaló, hogy valaki fejleszti magát? Az meg a másik, hogy ha a helyében lennék, és megtehetném, hogy nappalira menjek, én sem a levelezőt választanám.
2013. okt. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!