Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti erre mit reagáltatok volna?

Ti erre mit reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
Tény és való, hogy anya meg apa nincsenek valami jóban. Válni akarnak, de mégsem teszik, meg hát nem értem ezt az egészet, de a bonyolultabb része nem is érdekel. A lényeg az, hogy ma voltunk anyával vásárolni. Az öcsém meg a húgom elmentek valamerre, én anyuval maradtam, akit hívott valaki. Aztán kiderült, hogy feltette magát már régebben egy társkeresőre, és az a pasi hívta, akivel egyszer már "randizott", vagy mi. Itthon úgy tudtuk, hogy valamit a munkájával kapcsolatban intézett el. Most én tudom egyedül a családból, hogy anya más pasikkal ismerkedik "munka" címen, miközben még férje van. Most akkor ez mi? Konkrétan nem tudtam rá mit reagálni. 15/L

2013. okt. 18. 22:41
1 2
 11/11 anonim válasza:
Itt gondolom ne a sexualitást részleteznék! Hanem arra utaltam,h rálehet kérdezni apura vagy anyura esetleg van-e más az életükben! Egy 15 éves persze gyerek még,da ha azt vesszük már legtöbbje él sexuális életet.Akkor???
2013. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!