Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha neked azt mondanák, hogy a...

Ha neked azt mondanák, hogy a terhes barátnőd/feleséged szülésekor az egyik belehal, kit választanál?

Figyelt kérdés
Sokszor volt már ilyenre példa. De gyerek lehet másik nem? Nem tudom én mit csinálnék, de biztos bűntudatom lenne az elkövetkezendő időben.
2013. okt. 23. 16:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
51%

EZT SEHOL NEM kérdezik, az orvosk ALAPESETBEN MINDENHOL az anyát mentik. Olyan nincs, hogy egy nem hozzáértö valakinek kellene ilyenben döntenie.


Ilyen nagyon régen volt, amikor még nem volt jóformán orvostudomány, ma nincs.


Azok az "esetek" meg, amiket egyesek mesélnek, csak kitalált dolgok, vagy fantáziálások, a valóságban nem történik ilyen.

2013. okt. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
62%

"lehet hogy nonszensz, de külföldön már volt arra példa, hogy a csávó nevelte fel a gyereket mert az anya balesetet szenvedett és a gyereket megtudták menteni.


Volt esély arra is, hogy az anyát mentik meg, de akkor a gyerek biztosan meghal. Az anya is ugyanúgy túlélhette volna mint a gyerek, csak következményekkel ugyanis rendes ütéseket kapott.


Ekkor akart a férfi öngyilkos lenni, de csak a gyerek miatt maradt életben. És hasonló - nem ugyanilyen történetű - esetek még ma is előfordulnak."


De azt szerintem kifelejtetted, hogy a történek egy FILMBEN fordult elö, és nem a valóságban.


Az, hogy egy férfi egyedül fel tud nevelni egy gyereket születésétöl kezdve, lehetséges, de az nem, hogy ö döntötte volna el, hogy ki maradjon életben!!!!

2013. okt. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Itthon is volt, hogy csak a gyereket tudták megmenteni, az anyát sajnos nem. Hát ez egy szörnyű eset. Apa ott marad egy picivel, a gyásszal, a baba pedig anya nélkül nő fel. Egyébként pedig tudom, hogy durva, de a legtöbb ember az anyát menteni.
2013. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Az általad említett példák egyikében sem lehetett az, hogy ott állnak, hogy vagy egyik vagy másik, aztán a gyereket mentik, mert fej vagy írással úgy döntötték el.

Ha az anya nem maradt életben, akkor ő akkor sem maradt volna meg, ha csak érte küzdenek.

2013. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem kérdeznek meg, de ha megkérdeznének, akkor az anyát választanám ez egyértelmű.
2013. okt. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
nem választanék, ki vagyok én hogy 2 általam szeretett és imádott személy életéről vagy haláláról döntsek?
2013. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell készpénznek venni a dr. House 1/18-at...
2013. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen logikus, hogy az anyát mentik. Ő már egy kész ember, élete van, párja van. Ha őt mentik, akkor még lehet esélye egy jó életre és új gyerek(ek)re.

Ha a gyereket mentik, akkor az apát és a családot gyászra ítélik, az esetlegesen meglévő és az épp megmentett gyereket pedig félárvaságra.


Természetesen ez borzasztóan kegyetlenül hangzik. De ha dönteni kell, itt egyértelmű. Az anyát kell menteni.

2013. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
47%
Ez egy böszme kérdés!
2013. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tenyleg sehol nem kerdezik meg, se itthon, se mashol. Ha modjukban all megmentik mindkettot, ha nem, akkor az anyat. Nokent erre nem tudok valaszolni, de ha ferfi lennek, a felesegem eletet akarnam megmenteni, barmilyen kegyetlen ez igy. Anyakent nem tudom hogy dontenek, nem voltam meg anya.
2013. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!