Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha neked azt mondanák, hogy a...

Ha neked azt mondanák, hogy a terhes barátnőd/feleséged szülésekor az egyik belehal, kit választanál?

Figyelt kérdés
Sokszor volt már ilyenre példa. De gyerek lehet másik nem? Nem tudom én mit csinálnék, de biztos bűntudatom lenne az elkövetkezendő időben.
2013. okt. 23. 16:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Most mire is vagy kiváncsi? Volt szerencsém valami gagyi szappanoperához, hol a nő éppen szült, persze komplikációk, apát kérdezték, hogy kit tartsanak életben.

Nos, ilyen nem létezik.


A másik szitu, amit később írtál, hogy baleset stb. Ez megint más, itt abszolút attól függ, hogy ki mennyire sérült meg. Te írtad, hogy az anya súlyosabban, ergo az esélye is kevesebb lett ezáltal. Itt nem fogják a mentősök megkérdezni aput, hogy mégis kit mentsenek.

2013. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
58%

miért kell kötekedni, és miért nem lehet a kérdésre válaszolni??


amúgy anyát választanám

2013. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

én sem értem.


egyébként nem volt kevesebb az esélye, megvolt ugyanannyi mint a gyereknek, sőt több, csak egy életre megnyomorodott volna.


Ezért nem tudták mi legyen. De azthiszem a kérdés egyértelmű. :) köszönöm azoknak akik a kérdésre válaszoltak.

2013. okt. 23. 22:39
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor válaszolok erre az elméleti kérdésre ,amire már megkaptad a reális válaszokat . HA (!) ilyen szituáció merülne fel ,100% azt mondanám elsősorban próbálják menteni az életem párját !
2013. okt. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nos ilyen esetben az anyát mentik,és az is a logikus,nyilván más a helyzet ha az anya nem menthető.
2013. okt. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én az anyát/feleséget választanám és nem lenne akkora bűntudatom, mivel választani kellett, tehát nem az én hibám. Ez van.
2013. okt. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
A kérdés ugyan elméleti, de válaszolok: én az anyát választanám.
2013. okt. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Az élet mindig felülírja a képzeletet!Pár éve,mikor csecsen terroristák elfoglaltak egy iskolát,és túszokat szedtek,egy anyának azt mondták,döntse el,hogy melyik gyerekét lőjék le a kettőből...Ha nem választ mindkettőt lelövik.
2013. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!