Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek így egy kapcsolat...

Belemennétek így egy kapcsolatban? Közös udvar az exfeleséggel?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem nemrég valakivel, nagyon jól megvagyunk, egyetlen dolog zavar. Egy kicsi faluban él, szinte a szomszédtelepülésen, mezőgazdasággal foglalkozik. Elvált, van két gyermeke is a volt feleségével. Anno úgy tervezték a házat, hogy ott laktak a volt felesége szülei is, külön bejáratú, de összeépített ház, közös udvarral. A ház mivel vidéken van szinte nem ér semmit, pár milliót adnának érte, de sokkal többet költöttek rá (csak a konyhák, fürdőszobákra többet költöttek szerintem, egyedi megoldások, minőségi anyagok) Nem tudták eladni a házat úgy hogy jól járjanak, így úgy egyeztek meg a párom megy a kisebbik részbe (egyébként az is amerikai konyhás, két hálós, nagyon klassz rész, elég is lenne egy teljes családnak is) Úgy gondolták majd idővel megoldják, de ennek már 7 éve.. Azóta így élnek, a voltfeleség párja már évek óta ott él, közös gyerek is van. Páromnak is volt már nője aki ott élt. Látszólag jól megvannak, jó a kapcsolatuk, baráti. Féltékenység nincs is bennem, látom, hogy tényleg csak barátok, a volt felesége is boldog kapcsolatban él. Mégis zavar ez az egész. Mi van ha együtt maradunk? Tudnék így élni? (mindketten a földből élnek, így elköltözni sincs esély)
2013. okt. 25. 14:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én tudnék így élni. Főleg ha normális az ex és már új párja meg közös gyerek is van. Exekre nem szoktam féltékeny lenni, mert nem véletlenül ők a múlt én pedig a jelen.
2013. okt. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!