Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már biztos jele a megcsalás...

Ez már biztos jele a megcsalásnak? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A férjemmel 7 éve vagyok házas, van két lányunk.


A munkája miatt sok emberrel van napi szinten kapcsolatban, köztük egy 20 éves lánnyal is. Már találkoztam vele, beszéltem vele egyszer. Az iskolája környékén gyakran van dolgom, sokszor megesik, hogy velem szemben megy el, de nem ismer meg.


A férjem nem rég jött haza. Annyit mondott, hogy elment egy faluba alkatrészért. Többet nem mondott és lefeküdt aludni. Èszrevettem, hogy egy idegen telefont tett le az előszobában. Megnéztem és a fent emlìtett lányé! Sokkot kaptam egy pillanatra! Tudom, nem szép dolog, de alaposabban szétnéztem a telefonban. A lány valakinek írta, hogy 'megfogadtam, hogy nem ülök be ... mellé az autóba' (a férjem nevét írta), mire azt a választ kapta, hogy 'már megint vele vagy?'


Mit csináljak? Korábban már csinált hasonlót ezzel a lánnyal! Megcsalt?


34N



2013. okt. 25. 23:02
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Hűűű...jól előre szaladt a dolog nálatok!

És együtt van a csajjal?Otthon lakik még?

Te hogy vagy,hogy viseled?Sajnálom,h.szétmegy a családod!

2013. dec. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
Igen, beismerte és januárra már el is válunk véglegesen. Természetesen a lánnyal együtt van, már nem lakik itthon 2 hete. Bevallom nehezen, főleg így karácsony előtt :(
2013. dec. 19. 18:12
 43/50 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, lehet gonosz vagyok de nagyon remélem, hogy ezt visszakapják majd az élettől. Ez a kis fiatal p*csa , aki képes volt egy családos embernek az eszét ennyire elvenni, na meg az ostoba férjed, aki mindent feladott és képes volt így megcsalni téged. Blee, undorítóak az emberek...

Én remélem átvészeled ezt az időszakot és hidd el, idővel rendbe jön minden!Szurkolok neked!

2013. dec. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%

Igen,pont a karácsony miatt is kérdeztem,h.hogy viseled. Szegényke. Hát én is csak azt kívánom a boldog párnak amit ilyenkor lehet! Majd az új r*bije pár hét,hónap után kivágja a férjed meg meg is érdemli! De vissza ne fogadd! Ne engedd,h.ezt még egyszer megtegye veled!

Az ünnepekre sok kitartást kívánok,ha gondolod irhatsz itt is v.privit a nehéz órákban!

2013. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
66%

én eddig a férfinek drukkoltam mert azt hittem ártatlan.

de kiderült mégse, a kérdezőnek volt igaza...

2013. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

Miert emelted ki most ezt a kerdest ezzel egyutt?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2014. febr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

Ez olyan elkeserítő.

Biztosan fordulni fog a kocka, és meg fogja bánni még amit tett, bár tudom téged ez jelenleg nem boldogít.

Most azzal a nővel minden szép és jó. Újra lángolnak az érzelmek, újdonság a szex, van miről beszélgetni. Nem veszi el a gyerek a fókuszt. Néhány órát játszani az nem egyenlő a napi szintű komoly felelősséggel.


Remélem te is megtalálod majd a megérdemelt párod.

2014. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező,megvolt a válás,hogy viselted?Tényleg ,miért emelted ki a kérdéseidet,történt valami?
2014. febr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Mi újság Veled azóta?
2014. márc. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Szia


Mi a helyzet azóta? Jó lenne, ha írnál valamit, nyomon követtem az eseted és nagyon drukkoltam.

2014. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!