Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már biztos jele a megcsalás...

Ez már biztos jele a megcsalásnak? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A férjemmel 7 éve vagyok házas, van két lányunk.


A munkája miatt sok emberrel van napi szinten kapcsolatban, köztük egy 20 éves lánnyal is. Már találkoztam vele, beszéltem vele egyszer. Az iskolája környékén gyakran van dolgom, sokszor megesik, hogy velem szemben megy el, de nem ismer meg.


A férjem nem rég jött haza. Annyit mondott, hogy elment egy faluba alkatrészért. Többet nem mondott és lefeküdt aludni. Èszrevettem, hogy egy idegen telefont tett le az előszobában. Megnéztem és a fent emlìtett lányé! Sokkot kaptam egy pillanatra! Tudom, nem szép dolog, de alaposabban szétnéztem a telefonban. A lány valakinek írta, hogy 'megfogadtam, hogy nem ülök be ... mellé az autóba' (a férjem nevét írta), mire azt a választ kapta, hogy 'már megint vele vagy?'


Mit csináljak? Korábban már csinált hasonlót ezzel a lánnyal! Megcsalt?


34N



2013. okt. 25. 23:02
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem mondtál semmit? Miért nem kérdeztél semmit? Ezt nem értem. Mire vársz? Lefeküdtél aludni, másnap felkeltél, elnézted, ahogy felteszi egy állítása szerint vad idegen ember telefonját tölteni, ami csak véletlenül nála maradt? Ez mire volt jó? Miért nem mondtad el, hogy miket olvastál? Nem bírom megérteni komolyan.
2013. okt. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
80%

Jól tetted, hogy beszéltél vele, Csak nem reggel kellett volna. Kivártam volna az estét.

Nincs otthon senki vagy lefeküdtek a gyerekek. Figyelj , szeretnék veled beszélni, szóval ne nézdd a Tv, ne aludj, szenteldd nekem a figyelmed 5 percig. Láttalak egy lánnyal,talán van vele valami, nem tudom, haza hoztál egy telefont, ami nem a tied. Sajnálom, hogy nem biztam benned és nyomoztam, de már nem tudom elfelejteni , amit ott olvastam, mert ezt meg ezt olvastam...

Kérlek mondd meg, hogy mi van ezzel a lánnyal.

Aztán figyeldd az arcát, hogy mit mondd.

2013. okt. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%
azóta kiderült már ??
2013. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi a helyzet veletek azóta?
2013. dec. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
Már beadtam a válópert. Besokalltam, hogy az autót is a lány hátsója alá tette...
2013. dec. 17. 11:09
 36/50 anonim ***** válasza:
100%
beismerte? vagy bizonyitva van?
2013. dec. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%

Jajj nagyon sajnálom ami Veletek történt. Mi volt pontosan? Beismerte? Tényleg megcsalt?

Hihetetlen, hogy eldob 7 év házasságot, eldobja a családját, a 2 kislányát valami kis futó fellángolásért.

Nagyon sajnálom, őszintén.

2013. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
Szóval már itt tart a dolg.Sajnálom,bár szerintem neked is előbb kellett volna,és erélyesebben szembesítened a tényekkel.
2013. dec. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
nem ő adta be a válópert...
2013. dec. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

Kiderült már valami?

Esetleg a csajt is kikérdezhetted volna, amikor szembejön.

2013. dec. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!