Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám állandóan lopkodja a...

Anyám állandóan lopkodja a pénzem, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Szülinapomra kaptam 10ezer Ft-ot. Jól eldugtam a szobámban. Ma megnéztem és nem volt ott semmi. Nem ez az első eset. Anyám kb ezzel együtt 80ezer Ft-al tartozik. Az a legrosszabb az egészben, hogy egyszer se kérdezte meg, hogy elveheti. Mit lehetne tenni ez ügyben? Nem vagyunk szegény család kb 500ezer Ft-ból élünk. (Anyám nem alkoholista.)

Na mit lehetne tenni? 14/F


2013. szept. 7. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1. zárható fémkazetta, kulcs a nyakadba

2. elköltöd

2013. szept. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De most is éppen gyűjtöttem új telefonra. A régi már szinte használhatatlan.
2013. szept. 7. 18:07
 3/12 anonim ***** válasza:
pénzkazetta
2013. szept. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyitsz egy bankszámlát és oda gyűjtöd
2013. szept. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
14 évesen lehet bankszámlát nyitni? Na és ezt hogyan lehet megtenni, mik a lépései?
2013. szept. 7. 21:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyszer sem kérdezted meg tőle, hogy ugyanmár hogy képzeli hogy hozzányúl a pénzedhez?
2013. szept. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem dugtad el jól! Beszerelnék a gépembe egy kibelezett dvd lejátszót. Gépbe valószínűleg nem nyúlna.

Én egy megbízható családtagra bíznám.

2013. szept. 8. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Folyószámlára gyűjtsd. Babáknak is lehet nyitni, 14 évesnek meg már 16 éve is lehetett, mikor én voltam annyi, akkor nyitottuk a számlámat és arra kaptam a zsebpénzem.
2013. szept. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akárhányszor hozzányúlt a pénzemhez mindig szóltam neki, hogy hogy lehet ilyen. Legutoljára egy könyvbe dugtam el(a lapjai közé), mert tudtam, hogy nem olvas. De akkor is megtalálta.
2013. szept. 8. 10:32
 10/12 anonim ***** válasza:
De mit mond, miért veszi el? Nem bízik benned, és neked gyűjtögeti? Vagy elkölti? De miért, ha egyszer jó színvonalon éltek? Valami oka kell, hogy legyen. Egyébként nekem a pofám leszakadna, ha a gyerekem pénzét lopkodnám. Inkább segítek gyűjteni.
2013. szept. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!