Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány komoly kapcsolatod volt...

Hány komoly kapcsolatod volt mire megtaláltad az Igazit? Elengedhetetlen néhány kapcsolat, szakítás és az ezek által szerzett tapasztalat, hogy jól tudjon az ember választani?

Figyelt kérdés
kapcsolat, szakítás
2013. nov. 4. 11:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
45%

Igazán komoly egy sem, Vőlegényemnek sem volt komolyabb párkapcsolatai. Szerintem semmi köze ahhoz, hogy kinek hány volt, nem ez határozza meg az aktuális kapcsolat tartósságát.

4 éve vagyunk együtt, 2 éve jegyesek, jövő nyáron lesz az esküvőnk az évfordulónk előtt.


23/N

2013. nov. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy 16 éves házasságom, egy 8 éves kapcsolatom. Hogy jön e még az igazi, vagy mindig az volt az aki épp velem volt, jó kérdés:-) Mindkettőben volt rengeteg szépség, öröm, izgalom, boldog vagyok, hogy megélhettem amit megéltem. (Azért zárójelben még leírom, hogy várok Valakire...:-) 39/nő
2013. nov. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szerencse kérdése. Ha elsőre olyant találunk aki normális akkor le lehet vele élni az életet. Ha nem akkor szakítani kell s keresni tovább amíg meg nem találjuk az igazit. Ritka az hogy valaki elsőre megtalálja az igazit, de amint olvashattuk, bőven van rá példa.
2013. nov. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Én elég késő érő vagyok, így az első lett az Igazi. Előtte voltak udvarlók, vagy inkább csak akik legyeskedők körülöttem, de egyikkel se jutottam sehová..de vele azonnal éreztem/éreztük hogy ez a vmi jó. Neki volt több kapcsolata.

Nem bánom, hogy így alakult, amíg jó vele, és amíg ilyen jól megvagyunk. Remélem mindig így marad..és nem fogunk másra vágyni.

2013. nov. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ja és 5 éve vagyunk együtt. Utolsó voltam.
2013. nov. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
100%
Egy 5 éves kapcsolat, és egy kérész életű házasság után érzek annyit tapasztalatot a hátam mögött, hogy tudjam ki szeret és ki nem. Mivel anya is vagyok, ez az ösztön tökéletesen működik. Mostani párommal csak pár hónapja vagyunk együtt, de mind ketten első perctől éreztük ez más lesz. Gyereket sajátjaként szereti, és nyáron összebútorozunk.Nem kizárt a kistesó.... Már mind ketten tudatosabban építgetjük a jövőnket. Közösen, és egy életre.
2014. ápr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!