Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mikor éreztétek, fogjátok...

Ti mikor éreztétek, fogjátok érezni. Hogy ideje megállapodni, esetleg családot alapítani, házasodni?

Figyelt kérdés

Már elvégeztem az egyetemet, dolgozom is két helyen, tehát nem lopom a napot.

Viszont a környezetemben egyre többen kérdezgetik mikor találom meg a nagy őt, család alapítás stb.

Már eddig is is volt jónéhány kapcsolatom. De ha belegondolok ebbe, hogy most már család gyerek, sorra és sorra mindig ugyanaz, attól kiráz a hideg és úgy érzem nem éltem eleget.

Ezzel más is így van?



2013. nov. 9. 16:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én nagyjából a 25. születésnapom körül kezdtem érezni, hogy kéne egy gyerek. Csak még fiatal a kapcsolatunk a párommal. De vele a megállapodást, házasságot is el tudom képzelni, és ez kölcsönös.

Előtte sokáig el se tudtam képzelni, de nem stresszeltem rajta. Úgy gondoltam, hogy nekem nem való ez a család-gyerek dolog. Most meg másképp gondolom, és azt hiszem, nincs ezzel semmi gond :)

2013. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!