Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megengednétek a párotoknak,...

Ti megengednétek a párotoknak, hogy beleszoljon a gyerek nevelésébe, ha nem ő az apja?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 08:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Jó de minek vagy vele ha ilyen problémáid vannak??

Dönts el kivel vagy ember!

2013. nov. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ!

együtt élsz a pároddal vagy nem? Mennyire komoly a kapcsolatod a pároddal?

Ha futó kaland, akkor nem kérdés, hogy ne szóljon bele, ha komoly kapcsolat, akkor pedig az nem kérdés, hogy ő is nevel!

2013. nov. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem engeded meg, azzal aláásod a tekintélyét a gyerek előtt. Te döntöttél úgy, hogy a gyereked apjával nem kívánsz együtt élni, de ha valakivel együtt vagy, az akaratlanul is hatással lesz a gyerek életére.

Hosszú távú kapcsolat úgy képtelen működni, hogy a párod nem szólhat bele a gyerek ügyeibe...

2013. nov. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Elnezest, de ki beszel a penzrol? Nem az a kerdes. Mellesleg nekem is elvaltak a szuleim,de egyik szulom parja sem akart iranyitani engem,az sem,akivel egy hazban eltem. Nem voltam a gyerekuk,nem az o feladatuk volt a nevelesem,es ez igy helyes.
2013. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Megtilthatod nreki, de akkor azt se várd el, hogy veletek lakjon vagy hogy a párod legyen. Olyan nincs, hogy nem szólhat bele "elviselnie" el kell.
2013. nov. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 3-as és Kedves Kérdező! A gyermekünk a mintát nem csak a saját szüleitől koppintja hanem a környezetéből is összeszedi.Akkor is nevelünk ha viselkedésünkkel,hozzáállásunkkal,véleményeinkkel,szokásainkkal,módszereinkkel,gesztikulálásainkkal és még számos hozzánk tartozó tudatos és nem tudatos megnyilvánulásainkat látja a csemeténk.A gyerekek nagyon okosak és hamar meglátják a hézagokat ahonnan kibújhatnak.Ha ti a pároddal nem vagytok közös nevezőn akkor a gyermek azt kihasználja.Nem a beleszólásokon múlik a nevelés elsősorban. Ha olyan dolgot követ el a gyermek akkor igenis még egy idegennek is joga van szólni! Ha a párod úgy szereti a gyermekedet ahogy egy édesapának kellene és példamutatásban is jó attitűdöket produkál akkor szerintem hagyni kellene. Gondolom még nem kamasz a csemetéd,de ha nagyobbacska lesz akkor kifejezetten hasznos lehet a nevelőapa.
2014. jan. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!