Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szakító ok? Nem akarok 35...

Ez szakító ok? Nem akarok 35 évesen rájönni hogy elszaladt felettem az idő

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, a nő akivel vagyok 25 éves.

Mi több mint 6 éve vagyunk együtt.

Ő nem szeretne gyereket, többször szóba került, szerintem ez szakításra ad okot!


2013. nov. 11. 20:08
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
84%

Igen ez szakító ok, teljesen más a célotok. Egy gyerek nagy felelősség, és ha a nőd nem akar, akkor nyögés lesz a vége, ha rákényszeríted, akkor ő fog szenvedni meg a gyerek, mert úgysem lesz köztetek idill. Ha te törődsz bele, hogy nem lesz gyerek, akkor te leszel boldogtalan.

Szóval nem egy apró-cseprő ügy... Ha ebben nem egyeztek, akkor jobb mielőbb szakítani és nem egymás idejét fecsérelni.

2013. nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 gömbicica ***** válasza:
9%

ismerkedésetekkor Ő 19, Te 21 voltál.

Gondolj bele már iskolás fiad, lányod lehetne.

Klassz ám fiatal szülőnek lenni.

A gyereknek sem utolsó!!!! Nem ám nagypapakoru ember kiséri elsőbe a kis elsőst((((


Én megköszönném (ha van, volt mit) az együtt töltött éveket, és lépnék egy jóóóóóóó nagyot!!!

aztán a következő kapcsolattal nem várnék megint 6 évet.

mert aztán tényleg csak azt fogod észrevenni, hogy a barátaid együtt ökörködnek a gyerekeikkel, Te meg magadra maradtál.

2013. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, mi a toszról pampogsz??! 19 - 21 évesen senki nem akar még gyereket, a 25-27 év pedig pont ideális rá ...
2013. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
51%
Hát, ezt előbb kellett volna megbeszélni... Milyen jól ismerheted a "nőt, akivel vagy"...
2013. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, ha egy nő 25 évesen nem akar gyereket. Ha viszont te már akarsz, akkor viszont ja, szakító ok, hiszen nem közös a cél. Egyébként van egy gyanúm, hogy nem túl szoros már ez kapcsolat.
2013. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez érdekes, ugyanez a bajom, csak fordítva, a párom annyira fél a felelősségtől, hogy képtelenség vele beszélgetni a gyerek témáról.


32/N

2013. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

És megbeszéltétek? Ő most nem akar gyereket? Vagy egyáltalán nem akar a közeljövőben?

Nehéz más életébe belelátni, de így ideálisnak tűnik a gyerekvállalás, nem vagytok se túl fiatalok, se idősek, már hosszú ideje együtt vagytok. Mivel indolja, hogy nem akar még?

Fura, mert általában a férfiak nem szokták akarni a gyereket. Sok nő örülne, ha a párja is szeretné már.

A válasz a kérdésre, igen ez lehet ok a szakításra.

2013. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
27%

Ez igen lehet szakító ok de erre előbb kellet volna rá gyere már mint h te akarsz gyereket ö meg nem.


Kár volt a 6 év jobb lett volna minigyár az első randin lefixálni.

2013. nov. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 gömbicica ***** válasza:
4%

miről pampogok?

Ugyan mitől gáz, hogy 20 éves voltam mikor az első gyermekem született?

Csodás gyerek!! Sőt a második gyerekem is fiatalon született. És Ő sem kutya!!!!!

JÓ szakmákkal, diplomával, állással, lakással, autóval, családdal! (nem milliomosok, de nem nézték, hogy hétvége van, hogy most inkább henteregnék, hanem megfogták a munka végét. Ha kellett falazott, ha kellett gépet javitott...)

Imádtak a haverok nálunk lenni, mindenki barátként kezelt minket, együtt csináltunk programokat.

És ez igy van a mai napig is, bár most hogy már gyermekeik vannak, kicsit átrendeződtek a családi programok.


MIndenki maga tudja. Ha jó valakinek 30 felé babázni tegye :-)

2013. nov. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: igen én is lépnék a helyedben. Pontosan ugyanebben a szituációban vagyok. És lépek is, de hozzátenném, azért párommal nem csak ez az egy probléma van a kapcsolatunkban, bár lehet a tiétekben sem csak a gyerek kérdés az ok.

"Gömbicica": Már ne is haragudj, de nem állította itt senki hogy gáz lenne az ha valaki fiatalon szül. Viszont te szépen lehúztad azokat akik 30-as korukban szülnek. A másik hozzászóló amit mondott, hogy senki sem akar 19-20 évesen, azt jelenti, hogy általában nem terveznek ilyen korban gyereket a fiatalok, általában továbbtanulás miatt, vagy pedig mert nem állnak úgy anyagilag. Vagy nem érzik elé érettnek magukat, és élvezni szeretnék a fiatalságukat. Örülök hogy te boldogan szültél ennyi idősen. Vannak ismerőseim akik szintén ilyen korán szültek. Kivétel nélkül mindegyiknél "véletlenül összejött", és bár imádják a gyerkőcöt, apuka lelépett pár hónap után, most pedig bánják hogy feláldozták a húszas éveiket, szinte nem éltek, és hogy nem mentek továbbtanulni. Ráadásul még ők is szinte gyerekek voltak, így életről semmit sem tudva, a babázásból kikerültek a nagy magyar (munkanélküli) valóságba. Szóval az éremnek mindig két oldala van.


25/N

2013. nov. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!