Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szakító ok? Nem akarok 35...

Ez szakító ok? Nem akarok 35 évesen rájönni hogy elszaladt felettem az idő

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, a nő akivel vagyok 25 éves.

Mi több mint 6 éve vagyunk együtt.

Ő nem szeretne gyereket, többször szóba került, szerintem ez szakításra ad okot!


2013. nov. 11. 20:08
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

"Ő nem szeretne gyereket, többször szóba került"


Én ezt úgy értelmezem, hogy egyáltalán nem szeretne. Ha így van, akkor igen, lehet szakításra ok. De ezt tényleg nem mi tudjuk eldönteni, hanem te, hogy neked mennyire fontos a gyerek. Ha a barátnőd tényleg egyáltalán nem akar és ezt már többször megerősítette, akkor nem érdemes arra várni, hogy majd meggondolja magát, mert itt már nem egy tizenéves fruskáról van szó.

Lehet, hogy egyszer meggondolja magát, de nagy a valószínűsége, hogy soha nem gondolja meg magát és akkor még csak nem is szólhatsz semmit, hiszen ő őszinte volt veled.

2013. nov. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Bocsi, ekezetek nelkul irok...en nekem 25 evesen komoly kapcsolatom volt, volegenyem hazasodni akart velem, gyereket akart.....en meg leleptem Angliaba. Most 35 vagyok es senkim sem maradt, egyedul vagyok a nagyvilagban.....MOST akarok mar gyereket, es gorcsolok, hogy ki fogok futni a szulokepes korbol. Nem talalok egy normalis fickot, csak elvalt alkoholistak vannak 40 ev korul, a normalisabb ferfiak mind hazasok. Ha vissza utazhatnak egy idogeppel a multba bizony meghazasodtam volna 25 evesen, amikor egy rendes volegenyem volt!!!!
2015. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!