Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartanátok apátokkal a kapcsol...

Tartanátok apátokkal a kapcsolatot, ha ő nem támogat benneteket anyagilag, miközben megtehetné?

Figyelt kérdés

Már felnőtt vagyok, diploma után és jelenleg munkát keresek (sajnos egyelőre kisebb sikerrel). A szüleim elváltak, apám a feleségével él, aki 10 éve nem hajlandó dolgozni, illetve semmit nem segít otthon a háztartásban. Apám nem is szereti már, folyamatosan ismerkedik mellette más nőkkel. Eljár velük szórakozni, utazgatni, tehát élvezi az életet. Ráadásul évekig náluk lakott a felesége fia is, aki szintén nem segített otthon semmiben, csak a külsejével volt elfoglalva. Apám ki is fizetett neki két plasztikai műtétet.

Ezek után nekem idedob havi 20 ezer Ft-ot, aminek persze örülök, de tudom, hogy ennél többel is simán tudna támogatni. És nem mártírkodásból mondom, de ez a 20 ezer nem szórakozásra meg cipőkre megy el, hanem ebből szoktam élelmiszert venni és kifizetni a netet. Turkálóban vásárolok és azt is csak akkor amikor már muszáj, mert egyszerűen másra nem telik. Egy db táskát hordok, az is olyan, amit egy rokonomtól kaptam használtan.

Ha apámnak nem lenne pénze, egy szavam nem lenne, de így eléggé haragszom rá, hogy ő szórakozik, nekem meg nélkülöznöm kell.


2013. nov. 15. 17:15
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Miért lenne szakadt? Talán azért mert agyon van használva. Pl. két db kimenős nadrágom van és mivel ezeket használom felváltva és sokat vannak mosva, egyszerűen elkopott az anyaguk. Nem csúcsminőségű ruhák voltak, hanem pár ezerért vettem. Szóval ez van.

"Azt nem írtad, hogy több éve nem tanulsz és nem dolgozol már."

Ezt most sem írtam. Nem évek óta nem tanulok és dolgozom.

2013. nov. 19. 17:22
 32/32 anonim válasza:
Ha a diplomához hozzá tudott segíteni,akkor mit akarsz még?Nekem apám tv-ben szerepel és 4szer vert át amikor felvettek az egyetemre,angol nyelvű marketingre.Érted?4 alkalommal vettek fel az egyetemre hiába.Mert apám úgy bedrogoztatott,hogy megműtöttek.Érbeteg lettem miatta,mert az sztk-s haverjával megfojtották az ereimet a jobb lábamban.Kiverte a fogaimat.Ahoz asszisztált,hogy úton útfélen kárt tegyenek bennem ügyvédet hívott rám és ezek után elvárja,hogy visszamenjek hozzá.Erre te az anyuka-apukától kapott diplomáddal sírsz,hogy apád nem támogat.Pff.
2015. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!