Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal nagyon szeretnénk...

A párommal nagyon szeretnénk babát. Azonban én mindig elbizonytalanodok, mert messzinek tűnik az az 1-2 év, s csak álmodozok. Őrülten szeretnék babát, de az állandó várakozás elbizonytalanít. Mit tegyek, hogy higyjek benne?

Figyelt kérdés
2013. nov. 20. 13:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Szépen megtudunk beszélni mindent,de erről nem mond semmit!
2013. nov. 20. 14:29
 12/18 anonim ***** válasza:

De hány évesek vagytok, azt nem írtad :)

Nos, ha MINDEN adott lenne, akkor ez azt jelentené, hogy mindketten akarjátok, hogy jöjjön a baba. Nem így van, tehát nem adott minden.

Átbeszéltétek ezt már tényleg részletesen, vagy csak te álmodozol, tervezgetsz, a párod meg néha egyetértően hümmög, oda se figyelve? Kifejtette ő már hosszabban az érzelmeit/gondolatait ezzel kapcsolatban?

Meg tényleg, 1-2 év nem sok, és ha az egyik fél még nem biztos a dolgában, akkor jobb is várni ennyit. Ez nem azt jelenti, hogy nem akar tőled gyereket, vagy gyereket úgy általában, csak adni akar még magának időt, vár, hogy biztosabb legyen a dolgában.

Nekünk ugye még az anyagiak sem adottak teljesen, de ha ezt ki is pipálhatnánk, akkor sem jönne egyből a gyerek, mert szeretnénk kettesben, gondtalanul élni még egy kicsit. Lehet, hogy a párod is így érez, ez csak egy tipp.

2013. nov. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mi is várunk, jövő őszig/télig pedig már nagyon szeretnénk, érettek vagyunk rá...Most házasodtunk augusztusban, mind a ketten tanulunk munka mellett, és szeretnénk még egy kis pénzt félretenni, sajnos most az eszünkre kell hallgatni, nem a szívünkre. Szerintem a párod is csak azt akarja, hogy nyugodtan készülhessetek a babára :) De az a legbiztosabb, ha nem itt tanakodsz, hanem szépen leülsz vele megbeszélni :) Ne hagyd magad lerázni, 2 felnőttnek ezt meg kell tudnia normálisan beszélni :)
2013. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
30 évesek vagyunk.
2013. nov. 20. 19:21
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden adott, akkor 30 évesen már ne várjatok. Sajnos nem biztos, hogy ha mondjuk egy év múlva belevágtok akkor rögtön terhes is leszel elsőre. Azt írtad, hogy csak várni ne kelljen... És ha nem jön össze elsőre? Mi pl. másfél éve dolgozunk a babán, egészségesek vagyunk, mégsem jött még össze.
2013. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le a pároddal beszélni a gyerek projectről.
2013. nov. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi is vàrtunk, húztuk hogy legyen alap, mèg a gólyatàborban jöttünk össze. Vègezzük el, legyen munka, lakàs stb. Pàromnak 6 ève fix munkàja van, èn 2 ège talàltamegy külföldi àllàst aminek nagy rèszèt itthon csinàltam jólment. Vettünk lakàst (hitelre) fèlretett penzünk is volt rendesen èvi 3 nyaralàs külföldön stb èltünk mint hal a vízben,es tènyleg ez mellett pakoltunk fèlre. Belevàgtunk a babaprojektbe, nem jött összeN1 èv utàn semmiképpen. Koderült nalam kisebb gondok vannak. Gondoltuk akkor veszünk egy autót, és összehàzasodunk, majd a nàszút után elkezdjük a kezelèst. Csakhogy onnan màr 3 tèrtünk haza arra hogy a munkahelyem szó szerint eltúnt. Kiderült nem fizette semmit utànunk, ès egyèb problemàk is vannak. A fèlretett pènzünk jogi pereskedèsekre megy el, meg az utazàsokra mert itthon senkit sem èrdekel, kint kell intèznem. Erre nem èrte meg vàrni, itt vagyok viszonylag öregen, ami alapból màr nem jó a babànak, penz, munkahely,majdnem jogviszony nèlkül terhesen stresszesen....minden nap szodom magam mert húztam a csalàdlapítàst.
2013. nov. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is a várakozás csak kifogás.Aki várakozik,az nem akarja igazán.
2013. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!