Idegbeteg vagyok?

Figyelt kérdés

47éves nő vagyok. Lányommal 21 élettársammal 53 élek.

Reggel 6-10 ig dolgozom majd 15-19 ig vissza kell mennem hisz takarítónő vagyok egy iskolába.

Viszont alig van idő otthon. Reggel nekem kell benyújtani stb a párom sem segít főzni is én.hisz abban az időben én vagyok otthon meg a lányom.ő heti kétszer megy suliba csak próbál segíteni de nem szeretem ha ketten kerülhetjük egymást ha nem vagyok otthon akkor is zavar ha pl szalvéta tartót tesz az asztalra.mindenért veszekednem kell velük lányom is mondja hogy szóljak mit segítsen de miért nem látja meg? Párom is vagy újságöt olvas vagy tv néz udvart is én nekem kell takarítani. Nem tudok laza lenni hogy ne érdekeljen


2013. nov. 21. 12:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

3-as: Csak nem neked is van tapasztalatod hasonló emberrel? :)


Nekem Édesapám ilyen. Már régen nem lakunk együtt, de még most, 26 évesen is képes majdnem kivenni a kezemből a kést, hogy megmutassa, hogyan kell vágni a hagymát, ha éppen ott vagyok és segítek neki kaját csinálni :D Az a durva, hogy ezerszer levezettem már neki, hogy így is-úgy is apróra vágott hagyma lesz az eredmény, akkor meg minek kötekedik, hogyan csinálom? :D Utána adott alkalommal nem szól bele, de következő látogatáskor megint ugyanúgy, csak valami más dologba. mondjuk miért nem az akasztónál fogva rakom a fogasra a kabátom, miért csak úgy rárakom.


Kérdezőnek üzenem, hogy ez nem egy szuper érzés ám, hogy mindig mindenbe beleugat a másik. Édesanyám pl ezért vált el.

2013. nov. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Egyik ismerősöm édesanyja ilyen és már sokszor kiakadtam rá mikor ott voltam és láttam, de nem szóltam semmit.
2013. nov. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak olyan emberek, akik azt szeretnék, ha a körülöttük lévők gondolatolvasók lennének, és szó nélkül megcsinálnának mindent, és lehetőleg úgy, ahogy emberünknek jó lenne. Te is ilyen vagy.


A lányod nem lát bele a fejedbe. Nem tudja, hogy téged zavar a szalvétatartó, ő csak segíteni szeretne. Mondd el neki, hogy miben segít! Mutasd meg neki, hogy kell kihamuzni, stb, ha szeretnéd, hogy megcsinálja, de nem tudja, hogy kell. Vedd magad mellé a konyhában, és kérd meg, hogy úgy pucolja a zöldséget, ahogy te szoktad. Mutasd meg neki, hogy szoktad!


A pároddal is beszéld meg ezt, kérd meg rá, hogy szedje össze a faleveleket, stb. Ha azt mondja, hogy jó, de előtte elolvassa az újságot, várd meg, hogy elolvassa! Ha megcsinálod addig, amíg újságot olvas, mert neked azonnal kell, hogy összeszedje valaki a falevelet, akkor azzal csak magaddal cseszel ki.


Nekem az anyósom ilyen, agyrém. De ettől nem vagy idegbeteg, csak nehéz eset.

2013. nov. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!