Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha úgy érzem . H a...

Mit tegyek ha úgy érzem . H a férjem nem mond igazat nekem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem férjem és mindent meg tesz értünk csak néha azt èrzem h nem mond igazat!most nem meg csalàsról van szó màs dolgokban és most úgy èrzem egy elég komoly ügyben pedig tök nyilvân valo h nem úgy van.mègis h vezesem rà h elmondja az igazat?ennyit jelentek neki?nem értem mi baja van veszekedni nem akararok és meg gyanusitani sem!mit tegyek ez igy nem mehet tovàbb!
2013. nov. 22. 21:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

"tök nyilvân valo h nem úgy van"


Ha annyira nyilvánvaló, akkor nem kell hosszasan rávezetni, és gyanúsítgatni. Mondd meg neki, hogy ez nyilvánvaló, és tiszteljen meg azzal, hogy nem hülyének.

2013. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy azért nem mond igazat, mert olyan téma, ami fáj neki?
2013. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
ez nem magyar beszéd
2013. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Istenkém....
2013. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%

13-14 évesektől még elfogadható ez a rengeteg infantilis h. és társai.

De egy gyereket nevelő férjes asszonytól tragikus.

2013. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Szerintem nem meri bevallani!mâskor rà kèrdeztem màr h szerintem nem ugy van de olyankor vissza tâmad "nem szo szerint" és lelki ismeret furdalàsom van utna h nem bizok benne! Igazâbol sosem derül ki h most nem mond igazat csak én sejtem!lehet h csak èn kèpzelem be
2013. nov. 22. 21:38
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
VAGY írd le, hogy MIRÖL van szó konkrétan, miben nem mond igazat, VAGY ne kérdezz, mert ilyen semmitmondó fogalmazás alapján nem lehet választ adni a kérdésedre.
2013. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ez nem semmit mondo. bocs de nem irom le a törtènetet ez nem ide tartozik csak tanâcstalan vagyok.de igazâbol ha nem irtok mâr az sem baj csak èrdekelt volna mêgis h kezeljem ezt a helyzetet ès gondoltam talân volt mâs is ilyen be
2013. nov. 22. 21:54
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Köszi utolsö! Épp ezt gondolom, ugyan írd már meg. Sose igazolódott be, hogy hazudott, csak te gondolod? Az még nem jelenti, hogy nem mond igazat!
2013. nov. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehethogy tart toled. Próbáld rávezetni, hogy elmondhatja neked az igazat és nem lesz belole cirkusz.
2013. nov. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!