Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha úgy érzem . H a...

Mit tegyek ha úgy érzem . H a férjem nem mond igazat nekem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem férjem és mindent meg tesz értünk csak néha azt èrzem h nem mond igazat!most nem meg csalàsról van szó màs dolgokban és most úgy èrzem egy elég komoly ügyben pedig tök nyilvân valo h nem úgy van.mègis h vezesem rà h elmondja az igazat?ennyit jelentek neki?nem értem mi baja van veszekedni nem akararok és meg gyanusitani sem!mit tegyek ez igy nem mehet tovàbb!
2013. nov. 22. 21:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
50%

Tipikus gyáva ember,aki fél tőled,és a konfliktusoktól.Az én párom is beteges konfliktuskerülő,meghunyászkodó személyiség,amivel sokszor felbosszantott.Én egyenes ember vagyok,mindig megmondom az igazat,még ha fáj is,így szíven ütött sok helyzetben ez a sunyi viselkedés,de kiugrosztottam a nyulat a bokorból mindig.Mondjuk közöltem vele,hogy beszéltem xy nevű ismerősünkkel,és ő elmondta,valójában mi hogyan történt.Ekkor már kénytelen volt színt vallani.Mindig van közös pont,közös ismerős,vagy olyan helyzet,amiben le lehet buktatni az illetőt.

Egyébként nem feltétlenül téged akar ezzel becsapni,inkább fél a reakciódtól vagy mások véleményétől.

2013. nov. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy hâzi sârkâny néha ugyérzem h mèg egy nagy gyerek pedig mint irtam felelòsèg teljes . Nem tudom köszönöm vâlaszokat jó éjt mindenkinek
2013. nov. 22. 22:08
 13/26 anonim ***** válasza:
11: És hogy tudsz így vele együtt élni? Hogy tudsz morálisan megbékélni a helyzettel, hogy átvágnak?
2013. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
49%
Zagyvalék ami írsz...vagy írd le mi a problémád, vagy old meg magad.
2013. nov. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Pedig a válasz egyszerü:


imitt amott, jobbra balra, alant.

2013. nov. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"pedig tök nyilvân valo h nem úgy van"

ugyan írd már meg, hogy miben nyilvánul meg, hogy tök nyilvánvalóan nem úgy van,ahogy a férjed mondja.

Konkrétumokat írhatnál!

Ha meg tudod, hogy nem mond igazat, akkor meg minek itt pampogni, eléállsz és megmondod, hogy apukám fejezd be a hazudozást, mert tényeim vannak, amik az állításod ellenkezőjét igazolják!

Ebből a sok sületlenségből, mait leírtál nekem az jön le, hogy nincsenek tényeid a férjed hazugságára és a saját igazad igazolására, te csak úgy gondolod ezt az egészet! azzal messzire nem mész, ha bizonyíték helyett te csak úgy gondolod, hogy nem mond igazat...

2013. nov. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
ugyanolyan sunyi mint a férje. összeillenek
2013. nov. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

Pffff mekkora szerencsetlenek jarnak ide... mi a baj nem tudjatok mi az a dolog h hazudik neki? Ettol teljesen ki vagytok borulva, mert nincs min csamcsogni??? Jajj de szanalmasak vagytok. Inkabb szidjatok mert nem arul el semmit. Pedig marha egyszeru a kerdes, de itt agyhianyosok vannak amint latom. :-). Hihetetlenul nevetsegesek vagytok!! :-)


A kerdesre valaszolva: ne bunkon de mond meg neki h miert kell hantazni? Mire jo? Nem hazasok vagytok? Neki ennyit jelent az h oszinte legyen veled? Ha igen akkor minek vagytok egyutt ha meg neked a tarsanak sem mondja el az igazat. Normalisan beszeld meg vele ezt nem csak errol a temarol, hanem azt is amikor mar parszor rajottel arra h nem mond igazat. Meg kell beszelni. Ha tovabbra sem valtoztat ezen te nem vagy hajlando elturni.

2013. nov. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nagy házasság lehet az amihez a gyikon kell neki elmagyarázni hogyan beszéljen a férjével...
2013. nov. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Az utolsó sem állt 2szer sorba, mikor az észt osztották...

1. Elárulhatná mi az a qrva nagy ügy, amiben a férje hazudik, mert lehet nem is olyan nagy ügy.

2. Ha meg nincs bizonyítéka a férje hazugságai!ra,akkor honnan tudja, hogy hazudik? Mert az " úgy érzem hazudik" nem túl meggyőző!

3. Konkrétumok nélkül, nagyvonalakban lehet válaszolni, általánosságban!

2013. nov. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!