Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha felkeresném a férjem...

Ha felkeresném a férjem állítólagos szeretőjét, akkor szerintetek az igazat mondaná, vagy letagadna mindent?

Figyelt kérdés

A férjem még nem tudja, hogy tudok valamit. A nők hamarabb elmondják az igazat ilyen ügyekben, mint a férfiak nem?

Előre is köszönöm a segítséget!


2010. márc. 1. 17:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen ,a nők általában közlékenyebbek,de mit szeretnél neki mondani?
2010. márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lefogja tagadni:S
2010. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elsősorban a férjeddel kellene beszélned, hisz nem a szerető az, aki kikacsintott a kapcsolatból. Szóval a fő probléma a férjeddel van, hisz ő fogadott neked örök hűséget, nem a szeretője. Ezzel nem azt mondom, hogy a szerető ártatlan (már ha egyáltalán tudja, hogy a férfi házas, mert olyan szerető is van, aki azt sem tudja, hogy valójában szerető). Az ember függő, hogy letagadná-e vagy sem. Ezt így nem lehet megmondani. De ha konkrétan meg van, hogy ki a szerető, nem mindegy, hogy letagadja-e vagy sem? Te már tudod, hogy valami nem stimmel. Ez rád és a férjedre tartozik elsősorban, ezért vele kellene beszélned.
2010. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Kankalin ***** válasza:
100%
Mi ez az "állítólagos"? Ki állítja?
2010. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

én először a férjemmel beszélnék.Az,hogy állítólag van szeretője,lehet rosszindulatú pletyka is.Ha nem igaz,akkor nagyon kellemetlen helyzetbe kerülsz a nővel és a férjeddel szemben is.Ha igaz,akkor legfeljebb a szemedbe röhög.

Inkább gondolkodj el azon,hogy mi nincs rendben a házasságodban,és próbálj változtatni rajta.

2010. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Kankalin ***** válasza:
48%
Ha tuti akkor kérdezd! De egyenesen, hogy na, mit akarsz te az én férjemtől?!
2010. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%

Beszélj a szeretővel, és állítsd azt, hogy tudsz mindent, hogy viszonyuk van. Ha a csaj bevallja, hogy mi van, akkor hazamész és kidobod a férjedet.


Ha a csaj tagad, akkor lehet hogy nincs semmi, és haza mész számon kéred a férjedet.

2010. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A lány tudott rólam a kezdetektől, tudom, hogy a férjem a legbűnösebb a dologban.... A lányt nem akarom bántani, sértegetni stb. Ha elsőnek a férjemet kérdezem az nem jó, mert ő biztosan tagadni fogja, és így lesz ideje a lánnyal hamarabb beszélni, mint nekem.
2010. márc. 1. 17:20
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért számít ez? Ha tudod, hogy megcsalt, nem mindegy, hogy a szerető vagy a férj mit állít? Ha tudod, piríts rá a férjedre inkább. Ha látja, hogy 100%-ig biztos vagy benne, akkor meg fog törni, be fogja vallani. Ha meg nem vagy biztos benne, ne gyanúsíts meg senkit, mert abból még te is rosszul jöhetsz ki.
2010. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Engem mindig átakart verni a férjem, de minden nőjére ráéreztem. Nem szóltam a hölgyeknek, de a férjemnek sem. Egyszercsak kint találta magát a terasz előtt jó nagy bőröndökkel kipakoltam. Magyarázkodhatott aztán, de soha többet nem engedtem vissza.
2010. márc. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!