Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítsak vele vagy mit...

Szakítsak vele vagy mit csináljak? Teljesen kivagyok.

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal és feljött az összeköltözés téma. Közölte, hogy ő mindenképp úgy akarja, hogy az anyja is velünk lakjon mivel nem tudná egyedül eltartani magát, apja már rég meghalt. Évek óta arról álmodoztam, hogy ketten lakunk és majd később a gyerekeinkkel, teljesen kivagyok most. L/22

2013. nov. 25. 19:07
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
ott a pont ;)
2013. nov. 25. 21:00
 32/36 anonim ***** válasza:
95%

Ezt írtad: "Igen, kedves utolsó én is igy látom ahogy te. kerek perec megmondta, hogy ő az anyjával fog lakni akkor is ha engem el kell hagynia"


Ezek után ki hiszi el a párodnak a melléképületet? Tudod mikor fogja kirakni egy kisebb házba, amíg a nagyban dőzsöltök, mikor most mondta a szemedbe, hogy az anyja fontosabb nála.


Na akkor lássuk ezt hosszabb távon:


Házasság, gyerekek. Ha a gyerekeknek teszem azt kell egy külön szoba, nagymami vajon kimegy-e a melléképületbe, vagy nem megy ki?


Én arra szavazok, hogy nem megy ki. És akkor ki megy oda? Te? A párod? A gyerekek?


A hiba ott lett elkövetve, hogy nem egyeztettetek erről korábban, hogy mi a terv, és lehúztatok 3 évet. Az előnyöd viszont ott van, hogy még csak 22 éves vagy, és soha többet nem fogod ezt a hibát elkövetni.


Egyébként szerintem kompromisszumra lehetett volna jutni, a gyerekek kaphattak volna egy közeli nagymamát, és mindent meg lehetett volna oldani, ha nem közli kerek perec a szemedbe, hogy anyuci a fontosabb...

2013. nov. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Ha ő az anyjával fog élni, akkor is ha téged el kell hagynia, akkor tedd könnyebbé neki és lépj le. Nem azért, mert nem kell segíteni a bajba jutott szülőt, de az ő anyukája nem magatehetetlen, hanem csak foggal körömmel ragaszkodik egy olyan lakáshoz, amit nem tud fenntartani...


Én nem mennék bele a helyedben. Imádom a párom anyukáját, az egyik legédesebb nő, aki ismerek, de együtt lakni mégsem szeretnék vele. Tudom, hogy nagyon szerelmes vagy most, de gondold ezt át racionálisan is.


L/22

2013. nov. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
11%
Emiatt nem kell szakítani, szereted, elfogadod amit szeretne:) Ha emiatt képes lennél szakítani, szerintem nem is szereted igazán:S
2013. nov. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
50%

Mindenki így viselkedne a saját anyjával is? Ki tudja, hogy az anyuka mennyi áldozatot hozott a fiáért. Gondolom nem keveset, ha a fia ennyire ragaszkodik hozzá. Ha a Te anyukádról lenne szó kérdező akkor is így viselkednél? Mért a negatív dolgokat kell nézni? Lehet, hogy sokat segítene neked. Nekem olyan anyós jutott aki depressziós volt. Ivott gyógyszert szedett és nem volt önmaga. De mikor nagyon elindult a lejtőn lefelé akkor is azt mondtam a páromnak, hogy inkább költözzünk vele össze egy kicsit kirángatva abból a szarból ahol most volt minthogy végig kelljen nézni a páromnak, hogy a szeretet anyukája tönkremegy.

Ha eljegyzésen gondolkoztok, akkor csak ismered már az anyját és tudod, hogy mikre kell oda figyelni és mi az amit még összeköltözés előtt meg kéne beszélni.

2013. nov. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Szia! Megkérdezhetem hogy hogy végződött, vagy összeköltöztetek már?
2014. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!