Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hosszú kapcsolatot megcsal...

Egy hosszú kapcsolatot megcsalás, sok veszekedés és bizalomvesztés után rendbe lehet hozni teljesen hogy olyan legyen minden mint régen?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 07:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez kizárólag az adott két emberen múlik... mindent lehet, ha az adott pár mindkét tagja azt akarja, és tesz is érte. Máskülönben meg esélytelen, egy ember önmagában nem tud helyrehozni egy kapcsolatot...
2013. dec. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Sajnos én is ugyanebben a cipőben járok (35F). A feleségemnek több, mint 1 éven át volt szeretője egy nős férfi. Mint utólag megtudtam, fülig szerelmes volt bele, ami kezd elmúlni, de még érez iránta. Ő szeretne velem maradni, én is vele, de szerintem ennek hosszú távon nincs értelme. Így szerintem kénytelenek leszünk elválni, és élni tovább, keresve a megfelelő partnert. Baromi nehéz lesz, de amikor fáj a szakítás gondolata, mindig arra gondolok, hogy mennyire megbántott az, aki nekem a legfontosabb volt. De egy bizonytalan, látszatházasságban élni még inkább ideg örlő.

Sok erőt kívánok Neked!

2013. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!