Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek az olyan férfival...

Mit tennétek az olyan férfival, aki elvárja, hogy ő legyen a családfő, ne szólj bele, de állandóan nyafog, hogy nem tud megküzdeni a problémákkal?

Figyelt kérdés

A többedik ilyen férfival találkozom. Életerős, külső szemmel normális pasik, akik elvárják, hogy felnézz rájuk, nyomulj rájuk szexben meg rájuk bízd magad és hagyd meg nekik a nagy döntéseket, de közben folyton nyafognak, hogy kevés a pénz, nem vesznek karácsonyfát, nem járhat a gyerek edzésre, mert az luxus, ne menjünk kirándulni, mert pénzbe kerül, ők pedig inkább magukra költenék vagy ülnének rajta, és jajaj, mennyi mindent szeretnének, de jó lenne, ha lenne rá pénz mégis, meg jajaj, mennyi munkahelyi problémájuk van és szaladnak a szoknyádhoz minden nap, hogy segíts, úgy hogy egy idő után megőrülsz tőle. Ha kifizeted helyette a nyaralást, kaját, bármit, hogy mégse üres kenyeret egyetek egész évben, vagy megveszed neki, amiért annyira nyafog, vagy megpróbálsz segíteni rajta, akkor meg meg van sértve, mert "nem érzi magát eléggé férfinak". És a végén megcsal, mert én szemét vagyok és nem hagyom, hogy ő tartsa kézben a családot, és nem érzi hogy vezető helye van. (megjegyzem, van gyerekem, és nem az apjával élek) Gyakorlatilag családfenntartásra totál alkalmatlan hímek élnek a világban, de mégis úgy kéne tennem, mintha szuperül csinálnák. Hogyan? Hazaadom a pénzem és a gyereknek nincs reggelije? Ne legyen karácsonyfánk? Elvégzem a saját részemet a munkából (saját melóm meg az otthoni házimunkák plusz gyereknevelés) és még így is segítsek, de közben nehogy a pasi észrevegye hogy segítek, mert megsérül az egoja? Mi folyik itt? Pasi kell, de hogyan lehet ezt a mai félrecsúszott férfiembert kezelni?? Tudja valaki?

Könyörgöm, olyan választ NE, hogy "szuper házasságban élek, nekem álomférjem van". Az effajta választ adók még önmagukhoz sem őszinték.

Építő válaszokat légyszi!!


2009. nov. 23. 17:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem az itt a baj, hogy sokat elmélkedsz. Te is felállítasz egy normát, hogy milyenek kell lenni az igazi, "tökös" pasinak, és ha nem olyan , akkor kész, megint egy újabb vonal, hogy "na,ebbe is jól beleválasztottam..." Egy férfi olyan lesz, amilyenné Te akarod hogy legyen. Nincs tökéletes férfi, házasság-ebben igazat adok. Aki azt mondja, hogy sosincs semmi baj a házasságában, nem vitáznak néha dolgokon, az vagy hazudik vagy érzelemtelen. a legelső írja jól. Úgy kell az ötleteket megvalósítani 1xűen, hogy a fülébe ülteted a bogarat, hogy azt higgye, azt ő találta ki. Hízik a mája, hogy milyen jól döntött, közben meg te igazgatod a szálakat. Ebben rejlik a női taktika. Tanulni nem nagyon lehet, ösztönös. Látszatra ő a "tökös" pasi, közben pedig Te irányítod , hogy legyen kirándulás, legyen cipő, jajj akkor már kéne egy új ágy...Ennyi.Nem kell túlbonyolítani:)

2009. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
48%
Hát el kell hogy keserítselek mert igenis vannak normális férjek. Hogy nem őszinte magához aki ezt állítja? Aki ilyen köcsögökkel kezd az ne nagyfogjon. Az én férjem száz forintból 99-et költ ránk és 1-et magára. Ha éhen halna se lenne ilyen skót a gyerekeihez.
2009. nov. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!