Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjuk meg így az...

Hogyan oldjuk meg így az ünnepeket? A párom gyermekei nálunk lesznek ünnepek alatt és félek, hogy ők is és mi is nehezen fogjuk viselni.

Figyelt kérdés

Néhány napja már feltettem egy ezzel kapcsolatos kérdést, akkor még úgy volt, hogy az én döntésem és neheztelés ide vagy oda, de nem jönnek 3 hétre, ha a párom nem lesz itthon. Tegnap viszont kiderült, hogy 10 napra mindenképp nálunk lesznek, mert más nincs, aki vigyázzon rájuk.

Már most félek, hogy mi lesz mondjuk karácsonykor. Az én gyermekeimnek itt lesz az anyjuk, apjuk, nagyszüleik, az apjuk felesége és a féltestvérük, nekik meg itt leszek én, mert az apjuk dolgozik, az anyjuk meg elutazik a barátjával...

Tudnátok mondani néhány ötletet, hogyan ne legyen katasztrófa ez az időszak?


2013. dec. 12. 16:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%
Így éri itt meg tanácsot adni... ír az ember vagy fél oldalnyi ötletet erre lepontozzák a bánatba...
2013. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó, tök jók az ötleteid, de ebben az esetben nem a kérdező feladata ellátni és szórakoztatni őket! Kérdezö, szólj a párod anyjának és a barátjának, hogy náluk legyenek a gyerekek, ha már az apjuknak muszáj dolgozni.
2013. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Oké, de arra irányult a kérdés, hogy hogy ne legyen katasztrófa a hét. Szerintem erre az egyetlen megoldás a tolerancia és a gyerekek "összemelegítése". Egy csomó mindent lehet velük csinálni, amitől megenyhülnek, és mindjárt nem lesz akkora katasztrófa bírni velük...


Persze nagyon jókat írtak azok is, akik kérdezték más rokon nem tud-e besegíteni, de gondoltam nem ismétlem meg még 2x.

2013. dec. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez baromi jó buli! Az összes gyerekünk együtt, egy csokorban! :-))

Megismerik egymást, ez csak ajándék lehet a sorstól!

Rajta!

Örüljetek egymásnak!


Akit én szeretek, potenciálisan szeretem azokat is, akiket ő szeret!


Legyetek jók, ha tudtok! ;)

2013. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!