Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogjam vissza magam?

Hogy fogjam vissza magam?

Figyelt kérdés
Már nagyon elvagyok keseredve,pár hónapja nem ismerek magamra.2-3hónappal ezelőtt elkapott valami depresszió féle,most kezdek kilabalni belőle.Programokat szervezek a családdal,nyelvtanfolyamra iratkoztam,új emberekkel barátkozok.De kb.1-2hónapja annyira ingerült vagyok,hogy mindenkivel kiabalok,elég csúnya dolgokat,amit már abban a pillanatban meg is bánok :( Hogy tudnék nyugodtabb lenni(dili bogyóból nem kérek),és türelmesebb?Nem szeretnék ilyen gonosz lenni:(Van,hogy mindenkiben a rosszat latom,es belehergelem magam,ezért vagyok olyan amilyen.Legyszives segítsetek:(Nagyon rossz így élni,mert a végén senkim nem lesz:(
2013. dec. 17. 23:11
 1/9 anonim válasza:
Voltam hasonló helyzetben.Én citromfű teát ittam,és szép lassan elmúlt.Bármeddig lehet inni,nincs mellékhatása sem.Próbáld ki!Remélem neked is segíteni fog!
2013. dec. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben:)köszönöm!:)
2013. dec. 17. 23:27
 3/9 piriiiiii ***** válasza:
Néha én is észreveszem magamon az agresszivitást, és ez iszonyú letargiába tud sújtani, viszont ezt még senki ellen sem fordítottam, szerencsére mindig sikerül elfojtanom, ha olyan van a közelemben, akit szeretek. Plusz futni járok, meg szeretek írni is, s e kettő kombója jó feszültséglevezető.
2013. dec. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg mozgás ez oldja a stresszt, magnézium, halolaj, citromfű tea, egésséges étkezés.
2013. dec. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne hibáztass senkit, se magadat, se mást. Ez segít.
2013. dec. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
88%
Szia. Hasonló cipőben jártam. A lényeg hogy ne menj gyógyszerért mert onnantól mégrosszabb lesz. Ne aggodj elmúlik. A legjobb amit ilyenkor tehetsz az a rendszeres nemi élet olyan hetente 3-4 szer. Lehet hogy most kinevettek de tudományosan bizonyitva van. Nemtudom hány éves vagy de ha kiskorú akkor ezt meg sem hallottad most. A citromfű tea valóban jó meg a meditáció relaxáció is, feszült vagy. Jegyezd meg hogy te ajándék vagy sok ember számára. Nem te vagy a beteg hanem a körülötted levők. Ne higyj senkinek aki azt mondja hogy te szemét vagy. Mert nincs igazuk. Te vagy az aki segiteni tud másokon és nem másban keresi egyből a problémát hanem magában, ez tiszteletre méltó. De hidd el nem mindig te vagy a hibás. Ne szedj gyógyszert soha se. Aki pedig azt akarja hogy te csinálj meg mindent annak mond el nyugodtan hogy mit érzel de ne kiabálj mert ha türelmesen magadat felsőbbrendünek mutatva mondod el neki hohy mekkora szemét akkor neki sokkal jobban fog az fájni mint az hogy kiabálsz. Esetleg privbe irhatsz segítek ha kell.
2013. dec. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudni, milyen idős vagy, fiú-lány, szedsz-e valamilyen gyógyszert?

Bizonyos gyógyszer mellékhatásoknál lehet az, hogy megemeli a vérnyomást, pulzust, de nem kell gyógyszernek lennie, valamilyen tea, stb is kiválthatja ugyanezt.

És ha nem a hagyományos módon szabályozza a szervezeted a szívműködésedet, akkor vannak a fent leírt jelenségek.

2013. dec. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
21 eves vagyok.Lany.Nem szedek semmi gyogyszert.Multivitamint kezdtem el most szedni,egy hete:)
2013. dec. 18. 10:34
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat:))) Nagyon hasznosak voltak,es megnyugtato egy kicsit,hogy nem csak en vagyok ilyen dili.A teat feltetlen kiprobalom :)Megegyszer koszonom mindenkinek :)
2013. dec. 18. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!