Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit javasoltok, hogyan fogjam...

Mit javasoltok, hogyan fogjam vissza magam? Mit lehet ez ellen csinalni? Tovabbi : lent!

Figyelt kérdés
Foggalmam sincs, kitol kerjek segitseget! Mostanaba, nagyon paraszt es goreny emberek vesznek korul, pofatlanok es nem erdeklik, ha valakit nagyon megbantanak. En turok, mar regota, de annyira kikoptak az idegeim, hogy mostmar akarmitol kitudok borulni, annyira hogy kepes lennek utni is. Hamar elontenek a konnyek. Szornyu erzes. Mit javasoltok :(
2013. jún. 23. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Került az olyan emberek társaságát, akik között nem érzed jól magad! Ez az egy megoldás lehet a problémára. Miért vagy velük?
2013. jún. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert meg par evig osztaly tarsaim lesznek! :/
2013. jún. 25. 07:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Bántanak téged? Hány éves vagy? Ha igen miért?


Ne hagyd, hogy elcsesszék a kedved! Ne add meg nekik azt az örömöt!

2013. jún. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lelkileg bantanak csak.

Vannak barataim eleg sok, de az osztaly az.... valami hihetetlenul mogorvak es kocsogok vannak. :(

2013. jún. 25. 22:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudok tanácsolni információ hiányában, hogy próbálj meg uralkodni az érzéseiden, kordában tartani a negatív gondolataidat azáltal, hogy nem veszed fel az osztálytársaid bántó megjegyzéseit, Ne mutasd ki, hogy rosszul esik, mert még jobban rád szálnak. Nehéz dolog egy olyan közösség tagja lenni, ahol nem érzed jól magad. De azért ne add fel! Biztosan vannak az osztályban hasonló jellemű emberkék, akikkel barátkozhatnál, próbáld meg. Ha még sem, akkor gondolkodj pozitívan...ha bántanak, ne vedd fel! Tudom ezt nagyon könnyű mondani, de próbálj visszavágni vmi frappáns beszólással, de csak humorosan. Ha az nem megy, akkor inkább hagyd őket! Nevess rajtuk!!! Ne hagyd, hogy kihozzanak a sodrodból... Ha ennél komolyabb a dolog mindenképp fordulj segítségért, a tanárokhoz, esetleg az iskola vezetőségéhez. Remélem tudtam segíteni, de mivel nem ismerem a részleteket ,csak ennyivel tudok szolgálni...
2013. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a tanacsot! Ezt magam is kigondoltam, hogy "nem veszem fel", de ez az ugymond "batoritas" megis csak jol jott, es igy mar biztosabb vagyok magamban.

Koszonom! :)

2013. jún. 28. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!