Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen megoldási javasla...

Anonym_lány kérdése:

Kinek milyen megoldási javaslata, véleménye van? Súlyos és összetett a probléma.

Figyelt kérdés
Szóval, elég összetett a gondom.Napok óta azzal az elhatározással kelek és fekszem,hogy végetvetek az életemnek. Teljesen kilátástalannak érzem az életem. Rossz ember vagyok,sok kárt okoztam a szeretteimnek. Loptam, csaltam, hazudtam.Még csak nem is tudják hogy ki és milyen ember vagyok valójában.Még csak 22 éves vagyok, de már több hazugság van mögöttem, mint másnak egész életében.Olyan 14 évesen kezdtem ilyen lenni és nem tudom miért.Nem vertek,nem erőszakoskodtak velem.Semmivel sem volt elcseszettebb életem, mint bárki másnak.Úgy tudja a családom, hogy egyetemre járok és fordításokból élek.És még számos hazugságot.Az igazság az,hogy depressziós lettem,szorongtam és nem voltam képes bejárni vizsgázni így kirúgtak.Felnőtt webkamerás műsorokból éltem úgy egy évig, előtte dolgoztam étteremben,pékségben.1 éve már nem vagyok képes a kamerás munkát csinálni.Akkor kezdtem el lopni és csalni.Nemsokára tárgyalásom is lesz egy családi ügy miatt.Nem tudom miért vagyok ilyen.Az egyetlen ember akit igazán nagyon szeretek a párom, és fogalma sincs hogy kivel él együtt.Nem lát át a hazugságok hálóján.Néhány napja eljutottam egy pontra,ahonnan úgy érzem csak a halálom egy egyetlen megoldás, hogy ennek vége legyen.Itt a karácsony, nincs egy fillérem sem,mert képtelen voltam a továbbiakban bárkinek is ártani.Holnaptól nincs mit ennem, nincs kihez fordulnom, nincs megoldás vagy kiút ebből.Inkább meghalnék, mint hogy a szeretteim megtudják milyen ember vagyok, és nem tudom meg tudnék-e változni,hiszen nem tudom miért vagyok ilyen

2013. dec. 17. 23:21
1 2 3 4 5 6
 51/56 Girgoy ***** válasza:

Nagyon örülök én is, hogy így alakult! Reméltem, hogy így lesz, kértem "fent is"! ;) No, menj haza és ünnepeljetek, ez lesz a legboldogabb Karácsonyod! Aztán most már ne rosszalkodj nekem, Isten áldjon! :D


(Még egy tipp: elképzelhető - mert tapasztalat szerint ez így szokott lenni -, hogy a segítők mellett megjelenik pár régi ismerős is, hogy visszahúzzon a régi mocsárba. Ne aggódj emiatt, ez csak az évezredes szokásos harc jó és rossz között. Tudod mit csinál az ilyenekkel a bölcs ember ilyenkor? Ugródeszkának használja őket! ;) Tudod, az ugródeszkára az ember páros lábbal rádobbant és ettől magasabbra emelkedik! :) Szóval csak küldd el őket a valagba, minden ilyen elfordulással közelebb jutsz a fényhez! Ha meg azzal jönnének, hoyg mi van, már nem szereted őket vagy hasonló megtévesztő szövegek, akkor mondd azt, hogy dehogynem, pont a szeretet nyitotta fel a szemedet és ezért jelzed nekik, hogy nekik se ezen az úton kell járniuk, de ha mindenáron azon akarnak menni, hát akkor nem erőlteted, de itt elválik az utatok, ennyi. Hajrá-hajrá, csak szépen okosan!)

2013. dec. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a szurkolást! Attól "sajnos" nem kell félnem, hogy megjelennek "barátok" hogy visszahúzzanak, ugyanis annyira eltávolodtam mindenkitől, hogy senkit sem engedtem közel magamhoz az elmúlt kb 2-3 évben,ennek mondjuk sejtem hogy mi volt a lelki előzménye hogy így bezárultam, de ez is a hazudozáshoz vezethető vissza sajnos, úgyhogy be is zárult a kör. Igazából rohadt magányos vagyok évek óta, a páromat engedtem egyedül közel érzelmileg, de vele sem voltam őszinte sokszor.Nekem konkrétan újra kell majd tanulnom a "barátkozást", de először magammal fogok megbarátkozni, hogy ne bántsak meg senkit így még egyszer.
2013. dec. 19. 10:33
 53/56 anonim ***** válasza:

Jaj de örülök, hogy így alakult!Ügyes és okos voltál! Nem szabad ám az életünkkel játszani, oka van, hogy megszületünk erre a nem túl szép világra. Neked is megvan a szereped benne!

Tudod, akkor van igazi megbocsájtás ha van bűnbánat. Neked volt tehát tisztább vagy, mint sok gyalázkodó itt! Sok sikert az élethez! :)

2013. dec. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 Girgoy ***** válasza:
Oké! Akkor ez eléggé ideális helyzetnek tűnik egy új élet kezdetéhez. :)
2013. dec. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ma beléptem ide, és úgy döntöttem befejezem a történetet, mert borzasztó sokat segítettetek. Hazamentem tavaly karácsony előtt és ott apukámnak is mindent elmondtam.

Először csak megdöbbent és nem tudott mit kezdeni a helyzettel majd később teljesen eltaszított magától és végül beperelt, mert ő mindeközben folyósított valamennyi gyerektartást, mivel elméletileg tanultam.

Felőle akár az utcára is mehettem volna.

Összeomlottam a 3 évnyi hazudozás súlya alatt és napokig csak bámultam magam elé. A páromnak is elmondtam mindent, de elmondta hogy szeret és mindenben segít, akárcsak anyukám.

A pernek mostanában lett vége. A komplett történet ismerete után a bíróság elutasította apa kérését, és vége az ügynek. Nem beszélünk egymással. Pesten élek, értelmes munkám van. Nagyon szeretem a párom, de rányomta a bélyegét ez a kapcsolatunkra.Már nem csinálok hülyeségeket, nem hazudozok, tanulok. Még mindig nagyon szégyenlem magam ha arra gondolok ami történt, de már nagyon távolinak tűnik.

Köszönöm hogy ennyien segítettetek!

2014. szept. 13. 23:41
 56/56 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök hogy rendbe jöttek a dolgok és hogy segíthettünk :) Nem kell szégyelned magad, nemszámít mi történt az számít hogy most mi van és hogy mi lesz. Ráadásul az is kiderült hogy ki az akikre tényleg számíthatsz. Sok sikert kívánok neked a továbbiakban :)
2014. szept. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!