Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék egy ilyen összete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék egy ilyen összetett probléma esetén?

Figyelt kérdés
Sok sok problémával tarkított a kapcsolatunk, pedig ennek nagy része szerintem megoldható lenne, mert mi generáljuk a sok feszültséget. Az egyik gond, hogy nem tudjuk megfelelően kezelni a konfliktusokat, és veszekedés közben néha már nagyon undok dolgokat is tudunk egymásra mondani, és attól félek, nincs már tisztelet bennünk a másik iránt, hiszen ilyeneket ki tudtunk mondani. Erre. jön, hogybarátom nagyon ritkán kér bocsánatot, nagyon makacs, és sokáig haragban vagyunk (napokig). Aztán itt van, hogy nagyon kevés az önbizalmam, és szerintem (najó biztosan) rájött már erre a barátom is, és így oda a varázs, és a kisugárzásom. Hab a tortán a féltékenység. A barátom is tud az lenni, de ő legalább magában tudja tartani. Egy szitu után nyugodtan elmondja, hogy "igen, nagyon elegem volt, ahogy vizslatott az a fiú, de most mit csináltam volna, nem verhetek be neki..."Ezért csodálom is, mert ami engem illet, ha csak egy valaki hozzá szól (lány) először nyugodt vagyok, de aztán addig addig pörgetem magam és a gondolataimat, hogy eljutok addig, hogy biztos nagyon tetszik neki, és nem bírok magammal, kiakadok. Lenyugszom, megint eszembe jut, megint kiakadok (sokszor nem neki, hanem itthon egyedül puffogok, és azt gondolom, biztos ő tetszene neki, már csak megszokásból van velem )További gond még, hogy több, mint két éve együtt vagyunk, és az is zavar, hogy sokszor olvasom itt, meg hallom is másoktól, hogy úgy tűnt, minden oké, de a fiúnak már sok volt az évekből, és lelépett, vagy olyanok csalják meg a párjukat, akiről senki sem hitte volna. Oké, hülye vagyok. Megoldás van a fejbelövésen kívül?:))
2013. jan. 3. 10:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
kis fű is elég
2013. jan. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hehh:D köszi, de nekem mindenféle anyag nélkül is sikerül megzizzennem:DD
2013. jan. 3. 11:02
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
jó persze igazad van végül is az alkohol nem anyag..
2013. jan. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 fospuska ***** válasza:
ha a szándék,hogy együtt maradjatok, erősebb,mint az ego,kiegyenesednek a dolgok.
2013. jan. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

?? dehát én nem is mondtam, hogy alkoholizáltam.

:D és fűről volt szó.

2013. jan. 3. 11:04
 6/15 A kérdező kommentje:
kedves harmadik: egyet értek, de az kevés, hogy csak én vegyek vissza...miért kezdeményezzen az. bocsánatkérést, aki nem is hibás a dologban?
2013. jan. 3. 11:06
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen elölről kellene kezdeni. Elfelejteni mindent, és tiszta lappal indulni. A féltékenységről le kell szokni.
2013. jan. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

ne hazudj! tudom h ki vagy! azt hitted én nem járok fel erre az oldalra?

Miért itt kérdezed meg miért nem hívtál fel?? Vagy jöttél el megbeszélni?

2013. jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kolompár Achillesz:) akkor szerinted még működhet? próbáljam meg még egyszer? úgy érzem, szerelmből nincs hiány, de félek, mert elég sok idő, és mi van, ha ő már nem szerelmes? első igazi kapcsolata ez neki is, és nem tudom, el tudná-e dönteni, szerelmmel szeret-e még, mert tudom, hogy ilyenkor a ragaszkodás is mérvadó.
2013. jan. 3. 11:17
 10/15 fospuska ***** válasza:

perpatvar: on..:)

ahogy nézem,párszor megpróbálta megbeszélni.

van ám ego,cseszd meg...! nem felhívja,f@szt! itt nekilát vele ordibálni... normális vagy ember...? miért kell egyből támadni? én elgondolkoznék,miért itt kérdezni meg,miért nem hív fel.:)

2013. jan. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!