Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Vitában szoktátok...

Anyukák! Vitában szoktátok durván sértegetni a gyereketeket?

Figyelt kérdés
P. idióta, k..rva stb.
2013. dec. 20. 20:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Engem sokszor sérteget ilyenekkel és általában azt mondja, hogy a k.u.r.v.a anyád, meg anyád p.i.c.s.á.j.a.:D Ilyenkor röhögök. De amúgy van olyan, hogy görény disznónak hív meg a társai.
2013. dec. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
Az ilyen nem anya, már bocs.
2013. dec. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Felénk sajnos olyan kultúrálatlan a környezet hogy engem is és a barátnőimet is k..vázzák, hülyézik, majmozzák otthon. Műveletlenek, 8 általánost (se)kijárt, kretén, pszichopata, paraszt szülők. Én természetesen nem fogom ilyen szavakkal illetni a gyermekeimet, férjemet. Se nem fogok üvölteni velük, se verekedni, se tárgyakat dobálni/hozzádobni valakihez. De ilyen példák láttán sokszor belegondolok,hamár ilyenek az emberek, akkor inkább magam akarok élni.

(nem vagyunk romák, mielőtt valaki azt a következtetést vonná le :D)

2013. dec. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem. Igaz még pici, (4 éves) de már a baba-mama klubban is azt tanították, hogy sosem a gyereket kell minősíteni, hanem a rossz cselekedetet. Nem azt kell mondani, hogy te buta, hanem, hogy nagy butaságot csináltál.

Igaz, nem mindig sikerül betartani, a buta néha kicsúszik a szánkon, de igyekszünk. Durvábban sosem mondtunk neki, nem is fogunk.

2013. dec. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ilyeneket soha nem mondott, de olyat igen, hogy utal, nem akar tobbe latni, vagy, hogy mennyivel jobb lett volna, ha meg se szul engem. Igy leirva durvan hangzik, pedig alapvetoen jo a kapcsolatunk, csak neha eldurran az agya, meg mondjuk szoktunk igy viccelodni, hogy "jaaaj de utallak" "en sokkal sokkal jobban utallak, 10x annyira". Ez csak cinizmus, nem sertes, mondjuk masoknak biztos furcsa.
2013. dec. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!