Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire működne jól egy...

Mennyire működne jól egy ilyen családmodell? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Adott egy meleg pár és egy leszbikus pár, akik úgy döntenek, hogy összeköltöznek egy nagy, többszintes, több lakrésszel rendelkező családi házba. Az egyik meleg férfi teherbeejti az egyik leszbikus nőt, a másik a másikat és születik 2 gyerek. Ezzel megoldódik a gyerekvállalás és a láthatás kérdése, hiszen törvényes úton jutnak vér szerinti gyerekhez és a saját szüleik nevelik a gyerekeket.

Szerintetek jól működne ez a gyakorlatban vagy lennének problémák?



2013. dec. 26. 12:50
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom mennyire mérvadó az, amit most leírok. Lehet, hogy a ti kis világotok olyan jól fog működni, hogy az otthon kapui mögött a gyereket semmilyen káros hatás nem éri, de amint kilép az utcára, mintha egy idegen bolygón járna. Ugyanis ez a társadalom nem tolerálja az ilyesmit. A suliban minden tanár azt fogja gondolni, hogy "szegény gyerek milyen buggyant családban él, na gyorsan küldjük ilyen meg olyan iskola pszichológushoz, hogy valamit segítsünk rajta. Meg menjünk el évente hússzor családlátogatásra, és legalább ennyiszer hívjuk rájuk a gyermek védelmiseket" Lehet, hogy jogilag semmi hibája nincs a rendszernek, ettől függetlenül állandóan zaklatna titeket az iskola, minden apróságért. És nektek folyton bizonyítani kell majd az ártatlanságot. A másik a kedves aranyos osztálytársak^^ Jó kis kiközösített gyerek lesz szegény. Lehet, hogy a külvilág véleménye csak nekem számít ennyire, de a kérdést olvasna ezek ugrottak be nekem rögtön.
2013. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
76%

látom sokan magukból indulnak ki a valaszadassal :-)

ha a társadalom intolerans, akkor a társadalmat kell megváltoztatni, nem a normális embereket.

2013. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
8%
Öreg hiba ha a normális családmodell és a normális szexuális beállítottság szerinted a "nem normális" és a homoszexualitás a normális és a gonosz társadalom az intoleráns....
2013. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Miért zaklatnák a gyereket? Ugyanúgy lenne anyja és apja.
2013. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

'Miért zaklatnák a gyereket? Ugyanúgy lenne anyja és apja.'


Bizony, és ahhoz meg senkinek semmi köze, hogy a szülei együtt vannak-e egymással, vagy hogy kivel élnek egy házban, és hogyha együttélnek másokkal akkor azoknak milyen a szexuális beállítottságuk! Ez mind magánügy.

Amúgy pedig a gyerekek képesek a legkisebb dologért kikészíteni, kiközösíteni egymást! Elég egy szemüveg, túlsúly, kiemelkedő eredmények vagy a legkisebb dolog. Na azzal mi a helyzet?

2013. dec. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
4%
Jézusom, ennél provokatívabb kérdést mostanában nem láttam! -.-
2013. dec. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
8%

Egyszerű. Ha már aberráltak vagytok, de mégis családra vágytok, járjatok el a követezőképpen: a két meleg férfi vegye el pro forma a két leszbikus csajt, külön - külön. Ha teherbe ejteni tudja, talán képes egy darab papírt is aláírni. Így persze két család lesz, de azzal költöztök össze, akivel akartok. Hogy a gyerekkel mi lesz, azt boltoljátok el a lelkiismeretetekkel, ha majd meglátja, hogy apu nem anyuval csókolózik, hanem a másik apuval, és anyu hasonlóan jár el.


Törvényesíteni nehéz lenne egy ilyen "négyszülős" formációkat, mert idővel akadnának újabb próbálkozások, 5, 6, 7, 77 főből álló kapcsolatok, különféle nő - férfi - X (őket ki ne hagyjuk) kombinációban. Itt a vagyoni viszonyok, gyerektartás, látás, válás esetei rém bonyolult jogi viszonyokat okoznának.


Szar nektek. Én (férfi) ma megyek a kisbabánkért és anyukájáért(aki egy nő) a kórházba, és hozom haza őket. Remélem nem lesz nehéz élete ebben a velejéig romlott, értékét vesztett, sarkából kifordult, hazug világban. Rózsaszín ruhákat vettünk neki, kislány.

2013. dec. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
97%
majd ha kislányod úgy dönt, hogy lányokat szereti, na majd akkor mondd ezt neki is :D
2013. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 Joe Makepeace ***** válasza:
69%

"Az egyik MELEG(!) férfi teherbeejti az egyik LESZBIKUS(!) nőt, a másik a másikat"


...és közben hánynak?

...arról nem szólva, hogy a párja nem is lenne féltékeny, vagy esetleg még végig is nézi? Mi ez? Hippikolónia?

2013. dec. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nagyon jó ötlet. :) Nekem vannak meleg barátaim, ők is így oldották meg, és teljesen jól működik a dolog már 5 éve. Nem igazán láttam a két kisgyereknél kiegyensúlyozottabb kölyköket, imádják a 2 apukájukat és a 2 anyukájukat. :) Olyan az egész, mint egy hippi kommuna, és nagyon boldogok így együtt hatan. :)
2013. dec. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!