Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy apu...

Mit csináljak, hogy apu megbízzon bennem és elengedjen erre a bulira szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel már 1 hónapja együtt vagyunk...és úgy beszéltük meg, hogy a szilvesztert együtt töltjük...de az ő haverjai rendeznek házibulit ami Paks mellett lesz...és a barátom azt mondta h menjünk oda...de apu nem tud a barátomról és csak annyit mondtam neki, hogy az osztálytársaim elhívtak házibuliba...és akk azzal jött h adjam meg a szüleinek a számát meg h ő elvisz meg stb...jó csak én szekszárdot mondtam zavaromban és nem azt a paks melletti települést...én nagyon el szeretnék menni aba a buliba....és se inni se semmi ilyesmit nem fogok csinálni!! Csak egy jót táncolni és hülyülni és a barátommal lenni...hogy vegyem rá aput, hogy nem kell elvinni...meg mondtam neki, hogy fel fogom hívni többször is....mit javasoltok? 15/L..

2013. dec. 27. 17:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mutasd be a fiút.

Egyébként én nem azért nem engedném el a gyerekem, mert benne nem bízom. Hanem mert a világban, a többi emberben nem bízom. Ezzel pedig nincs mit tenni, a világ tényleg veszélyes.

2013. dec. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy veszélyes világ van...végülis ő is ezzel jött...amúgy egyre jobban gondolkodom most azon h hozzánk jöjjünk...azt filmezünk meg pezsgőzünk végülis így se lenne rossz...:) Csak örültem volna, ha megismerkedhetem a barátaival...
2013. dec. 27. 18:52
 13/17 anonim ***** válasza:
Az tényleg jó ötlet, ha hozzátok mentek. Legalább meg lesz a bemutatás is.
2013. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom, hogy hogyan mondjam el apunak, hogy mégis itthon leszek, de lesz vendég is...nekem nehezemre esik bevallani h barátom van az a baj..:// Tudnátok valami tippet adni, hogy mondjam el?
2013. dec. 28. 10:58
 15/17 anonim ***** válasza:
Apu, bemutatom a barátomat. Szeretném meghívni hozzánk szilveszterkor.
2013. dec. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Jólvan köszi a válaszokat! :) Megbeszéltem a sráccal szívesen eljön és mondta, hogy ma akk le mondja a bulit a haverjaival...:) Úgy néz ki, hogy nálunk leszünk csak még apuval kell beszélnem..mondjuk biztos megengedi, de olyan rossz ezt itthon közölni, hogy járok valakivel...:D nem tudom miért...
2013. dec. 28. 14:53
 17/17 anonim válasza:
Szia! Sztem hiába csak 1 hónapos a kapcsolatotok sztem itt lenne az ideje h elmondd a szüleidnek h mi a helyzet. Nem hiszem h attól elfognank engedni arra a bulira, de lehet h jövőre már elfognank engedni.. És nemtudom h ismered-e azt a mondást h "nem számít hogy hol, csak az hogy kivel" Ha a barátod nem képes kihagyni miattad azt a bulit akk sztem nem érdemel meg..de ha viszont te mondod neki h ne menjek el akkor az elég nagy önzősség lenne töled. Szval szerintem mondd meg a szüleid,ek a helyzeted aztán biztosan lesz egy kis vita ami hamar elsimul, de ezután már talán(jó esetben) beszélhettek a szilveszterről. De ha tged nem engednek el a fiút pedig igen akkor sem szabad kiagadnod, mert ez tönkre teheti a kapcsolatotokat. Egy pasinak is szüksége van a haverjaira attól h van barátnője.
2013. dec. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!