Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem furcsa?

Ez csak szerintem furcsa?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk egy baráti karácsonyi vacsorán és az egyik pár bejelentett hogy babát várnak. Persze csak becsúszott a gyerek... Az idén már ők a 4. pár ahol csak becsúszott... Ez tényleg csak nekem furcsa vagy megint 100 évvel ezelőtt hogy ennyire megbízhatatlan a fogamzásgátló vagy csak az emberek ennyire idióták?

Ne értsétek félre nem provokálni akarok, csak furcsának tartom, hogy elméletileg felnőtt emberek ennyire felelőtlenek...


2013. dec. 27. 17:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Akik tervezik,és legtermékenyebb korszakukat élik,náluk is csak 25%esélye van,h sikerüljön az első hónapban.."


Ugye tudod mennyi az a 25%? Az, hogy minden 4. alkalomból gyerek lesz...

Egyébként nem kell különösen termékenynek lenni ahhoz, hogy rögtön összejöjjön a baba, elég egy orgazmussal járó spontán peteérés is...

2013. dec. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

a legtermékenyebb korszakot 20-as éveik elején járókra értettem,a 25%esély első hónapban pedig valóban minden 4. párt jelöli,rendszeres(2-3 napi),védekezés nélküli együttléttel...Azért gondold már át légyszives,h melyiknek nagyobb a valószínűsége,h havi 10-15 alkalomból sikerül betalálni,és első hónapban összejön a gyerek,vagy annak,h 1 alkalommal egy hónapban együtt vagytok és azt sikerül akkor összehozni,mikor termékeny a nő...A spontán peteérést és tsait szerintem pedig nyugodtan kihagyhatod a buliból,mivel elenyészőnek gondolom az ilyen eseteket...

Egyébként nem kell messzire menni,olvasgass teherbeesés témakörben,hányan vannak,akik minden eü. indok nélkül hónapokig,évekig próbálkoztak...Sőt környezetemben sem az a jellemző,h egyből sikerül teherbe esni annak,aki próbálkozik...

Egyébként én is idézőjelbe tettem a becsúszottat,ha nem tűnt volna fel,mert ez a legegyszerűbb és ezért is használja a többség a nem előre betervezett gyerekre...

2013. dec. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!