Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokat veszekszünk a kutya...

Sokat veszekszünk a kutya miatt, de nem akarom kirakni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 7 éves német dogom akit első perctől kezdve a lakásban tartok és nem akarom kivinni mert olyan mintha a fiam lenne. A barátnőmmel összeköltöztünk és őt zavarja valamiért a kutya, szereti de zavarja. Igazából nem tudja megmondani. Én meg megmondtam, hogy nem megy ki. Ezért egyre több a veszekedés közöttünk. Okos, intelligens, szobatiszta, rendszeresen fürdetem és nem rosszalkodik, ami nem az övé azt nem veszi el. Kicsit nyáladzik de úgyis én takarítok utána. Szóval nem is az, hogy rossz vagy tudom is én... semmi oka nincs. Nagyon barátságos is, megy mindenkihez hogy simogassák. Annyi, hogy néha macskának érzi magát és ránk ül meg bemászik közénk de ha nem akarjuk akkor csak rászólunk és arrébb megy. Nem értem mi a problémája.
2014. jan. 1. 16:48
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
64%
Bánt van a hálóban is este?
2014. jan. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
50%
mármint *bent :D
2014. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
37%

HA akarsz egy jó napot a kutyádnak, akkor otthagyod a nődet. Hisz a csaj akarja átvenni a kutya szerepét, ergo kiakar magának sajátítani

21/F

2014. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Meg van a saját helye a nappaliban, éjszaka néha betéved hozzánk is de ha éppen nem alkalmas akkor kiküldjük vagy ajtót zárunk :D

Szeretem a barátnőmet is de őt se akarom kirakni :)

2014. jan. 1. 16:54
 5/45 anonim ***** válasza:
85%
és amikor összeköltöztetek, ő erről nem tudott, hogy te bent tartod a kutyád? gondolom nem tegnap jöttetek össze...
2014. jan. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
39%

Kössetek kompromisszumot, bár attól függ mekkora a ház. Legyen egy hely, ahova nincs szabad bejárása a kutyának, mondjuk akkor a hálószoba. Innentől oda nem mehet be és kész. Én is szeretem az állatokat, de én se tűrném, hogy egy német dog, úristen most nézem hogy német dog, basszus, szóval hogy ott legyen mindenhol, minden percben.

Ülj le és beszéld meg a barátnőddel

Úristen egy német dog. :O

2014. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
39%
Figyelj, van, akiknek ez nem szimpatikus, ne akard a kutyádat rákényszeríteni a lányra, velem a húgom csinálja ezt, de utálom már őt is meg a kutyáját is. Egyszerűen valaki undorodik attól, hogy egy állattal éljen egy fedél alatt, erre senkit nem kötelezhetsz. Bár ahol ekkora különbségek vannak, ott jobb, ha tényleg szétmennek a felek, ebből jó úgysem sül ki. De ne erősítsd azt a csajban, hogy az ő hibája, csak mert nem bír egy kutyával együtt élni, sok ember nem bír, több mint amennyi bír. Egy kutya, akárhogy fürdetik, büdös, összenyal minden koszt, állandóan az ember nyomában van, és ha még az ágyatokba is bemászik... háát, te tudod, de én megértem a barátnőd. Ha te nem hagyod ott, előbb-utóbb ő fog, mert ezt nem sok csaj bírná, gusztustalan. És le lehet pontozni. Nekem is van macskám, a hidegben be is jön hozzánk a szobába, de van külön ágya és nincs minde lépéskor a nyomomban, mint a húgom idióta kutyája, ami szétrág mindent, felmászik mindenhová, egy nap ötször körbehugyozza a házat és éjszaka is nekiáll hangosan ugatni, hogy aludni se tudjunk. Az én macskám hozzá képest egy tünemény.
2014. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
89%
Nem árultál zsákba macskát a barátnődnek ... tudta mit vállal ,ha hozzád költözik . A kutya hozzád tartozik ,kénytelen lesz megszokni...
2014. jan. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
43%

Hát én megértem a barátnődet. Fura, hogy a kutya a "fiad", ez valahol teljesen beteges.

Viszont a te lakásod, a te életed... Csak akkor mondd meg a barátnődnek, hogy ne is tervezzen veled, mert neked mindig a kutya lesz az első. Úgy igazságos, hogy tudjon róla, ne utólag kelljen csalódnia.

2014. jan. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
79%
Én imádom az állatokat és a kutyám is velünk alszik az ágyban, de egy német dog azért kicsit más. Hatalmas kutya én se szeretnék vele egy ágyban aludni, nem igazán tudom megmagyarázni, hogy miért, egyszerűen nem. Hatalmas, csorog a nyála, nem... Szerintem is aza megoldás, hogy ha őt zavarja, akkor ne mehessen be a hálóba. Ha a férjemet zavarná a kutya akkor belemennék, hogy a nappaliban aludjon, bár eleinte nehéz lenne, de ez van.
2014. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!