Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokat veszekszünk a kutya...

Sokat veszekszünk a kutya miatt, de nem akarom kirakni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 7 éves német dogom akit első perctől kezdve a lakásban tartok és nem akarom kivinni mert olyan mintha a fiam lenne. A barátnőmmel összeköltöztünk és őt zavarja valamiért a kutya, szereti de zavarja. Igazából nem tudja megmondani. Én meg megmondtam, hogy nem megy ki. Ezért egyre több a veszekedés közöttünk. Okos, intelligens, szobatiszta, rendszeresen fürdetem és nem rosszalkodik, ami nem az övé azt nem veszi el. Kicsit nyáladzik de úgyis én takarítok utána. Szóval nem is az, hogy rossz vagy tudom is én... semmi oka nincs. Nagyon barátságos is, megy mindenkihez hogy simogassák. Annyi, hogy néha macskának érzi magát és ránk ül meg bemászik közénk de ha nem akarjuk akkor csak rászólunk és arrébb megy. Nem értem mi a problémája.
2014. jan. 1. 16:48
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
41%
Így van .. mindenki ott tartja a kutyáját ,ahol akarja !!! Igazad van utolsó ,osztom a véleményed !
2014. jan. 3. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
61%
akkor sincs egy Dognak helye a hálóban, az a pihenés helye és lehet hogy a barátnő nem tud olyan mélyen aludni,mint a kutya gazdája.Nem baj hogy bent van a házban,de mindenkinek van szüksége egy helyre ahol nyugodtan kipihenheti mgát és engem nagyon zavarna egy kutya ami nem is lefekvéskor, hanem az éjszaka közepén ugrik rám és még azt is kéne mondanom "jaj de édes"-.-"
2014. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
70%

34: Igen, tudja, meg is érti. Mindenkinek megvannak a prioritásai, nekem az állat az első. Csak olyannal jövök össze, aki elfogadja, és hasonlóan gondolkodik. Ez így reális nem? Különben is, mit szeretnék én egy olyan embertől, akinek nem olyan fontosa a saját állata, mint nekem az enyém?

Szerintem jobb ember az, aki a saját állatával foglalkozik, a legfontosabb neki, mint az, aki úgy beszél róluk, hogy jajj, csak állatok.

2014. jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem meg lelki nyomorék az, aki olyan emberrel él, akinek másvalaki/másvalami a legfontosabb.


Akinek az állata a legfontosabb társa az attól biztosan nem jobb ember. Viszont biztosan jobb állatbarát.

2014. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 Kliszta válasza:

Szia kerdezo, jo reg irtad ki a kerdest, de kivancsi vagyok mi lett a vege. En azt javasoltam volna, hogy a haloba nem johet be. A kutya hamar megszokja, a baratno meg orulhet :)

Nalunk koltozeskor lett vege a mindenfele maszkalasnak, mert az emeleten van a halo, a kutyanak meg ugyis art a lepcsozes :) Kutyank, macskain vannak, mindegyikuket kozosen vallaltuk mar a parommal, es halat adok az egnek, hogy nem kellett senkivel kompromisszumot kotni, mindkettonknek ugyanannyira fontosak ok is, mi igy vagyunk egy csalad.

2014. szept. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!