Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokat veszekszünk a kutya...

Sokat veszekszünk a kutya miatt, de nem akarom kirakni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 7 éves német dogom akit első perctől kezdve a lakásban tartok és nem akarom kivinni mert olyan mintha a fiam lenne. A barátnőmmel összeköltöztünk és őt zavarja valamiért a kutya, szereti de zavarja. Igazából nem tudja megmondani. Én meg megmondtam, hogy nem megy ki. Ezért egyre több a veszekedés közöttünk. Okos, intelligens, szobatiszta, rendszeresen fürdetem és nem rosszalkodik, ami nem az övé azt nem veszi el. Kicsit nyáladzik de úgyis én takarítok utána. Szóval nem is az, hogy rossz vagy tudom is én... semmi oka nincs. Nagyon barátságos is, megy mindenkihez hogy simogassák. Annyi, hogy néha macskának érzi magát és ránk ül meg bemászik közénk de ha nem akarjuk akkor csak rászólunk és arrébb megy. Nem értem mi a problémája.
2014. jan. 1. 16:48
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Már volt itt ebben a témában kérdés, nem is egy. Ott is olvashatod, ki állt a kutya pártjára, ki a barátnőére:)
2014. jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
86%
nos.. a kutya hét éve meg van már, vele szorosabb a kapcsolatod mint a barátnővel, hiába az egyik csak egy kutya a másik ember. a barátnő vagy megszokik, vagy megszökik... miért jött össze egy olyan emberrel akinek kutyája van, ha idegesíti...
2014. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
49%
ha szeretem a barátnömet, a kutyát néha kitenném..ha a barátnöm szeret, megértheti, hogy a kutya néha bent van :D de egy tuti, a barátnö az barátnö.. a kutya meg kutya marad. a kutyát nem viszed moziba.. a kutyád nem fog mosni, és kaját fözni..a kutyával nem tervezgetsz közös jövöt..és normál esteben még s..xelni se s..xelsz vele :D
2014. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
73%
Márpedig a kutya volt előbb. A barátnőd így ismert meg, ezzel az életmóddal, és valószínűleg így szeretett meg. Ha mégis bele akar nyúlni az életviteledbe, akkor (nem biztos, de valószínű, hogy) másba is bele akar majd nyúlni. Ha elfogadna és mindeneddel együtt szeretne, akkor nem veszekedne a kutya miatt. Én nem raknám ki a kutyát! Mondom ezt lányként! (ha valaki az én kutyámat vagy cicámat akarná kirakni, pláne pszicho fegyverekkel, veszekedésekkel, hát...)
2014. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
76%
Ha előre tudta, hogy a kutya bent van a házban, teljesen jogtalanul problémázik. Szokja meg, vagy költözzön el. Nekem nem lenne pofám szólni miatta, ha úgy költözök össze, hogy tudom, bent lesz a kutya. Ha nem tetszene, akkor eleve össze se költözök egy ilyen férfivel. Én macskás vagyok, így én nem is költöztem volna veled össze, pláne, mert a te kutyád nekem már hatalmasnak számít, és nem szeretem, ha egy ekkora állat van a házba. De nem azután kezdek el hisztériázni, hogy összeköltözünk, és rájövök, nem tudom kitenni a kutyád a házból. Nem az én stílusom, hogy embereket próbáljak megváltoztatni.
2014. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
58%

Azért akinek kutyája van, annak is kéne kompromisszumot kötni, ha szeretne párkapcsolatot, nem csak az a megoldás, hogy együtt alszunk a kutyával vagy kidobjuk a barátnőnket.

Szerintem az teljesen jó ötlet, hogy a hálóba egyáltalán ne mehessen be a kutya, meg a fürdőbe, konyhába.

Legyen a nappaliban.

Mondjuk én azt nem értem, hogy egy ilyen nagy kutyának hogy hogy nem jobb kint a természetben, ahol normálisan van tere. Persze nem éjjel, amikor mínuszok vannak. De ez már a ló másik oldala, hogy állandóan bent van.

És azért mert valaki olyannak randizik, akinek háziállata van, még nem biztos, hogy azt gondolja rögtön, hogy majd az állattal is együtt kell aludnia, bármennyire is szereti valaki az állatokat.

Én sem élvezném, ha lefürödve befekszem a tiszta ágyba, ami egy nap múlva tele van szőrszálakkal meg nyállal. Még jó hogy nem kell engedélyt kérnetek tőle, ha szeretkezni akartok éppen.

2014. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
20%
én vidéken nöttem fel, én már attol is kész vagyok, ha egy kutya bent van a házban. nem tud megfagyni -3 fokban egy kutya sem...a kutyáinknak volt kutyaháza, és imádtak kint rohangálni egész nap..a macska más volt, nappal szeretett bent dögleni, de este ö is kikerült. általában együtt aludt a kutyával.
2014. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
71%
Igen, gyakorlatilag a gyereked. Erte felelosseget vallaltal, amit nem lehet csak ugy "letenni".
2014. jan. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
77%

Egyszerűen meg lehet oldani az egészet. A hálóba nem mehet be a kutya (tekintettel a méretére), viszont a lakásban bent marad.

Én elhiszem, hogy valakinél a kutya tartás kimerül annyiban, hogy megköti az udvaron, s addig foglalkozik vele, ameddig kaját ad neki.Sajnos.

Nem azt mondom, hogy a kutya feküdjön köztük, de nekem ne akarja már megmondani senki, hogy hol tarthatom,s hol nem.

Így ismert meg, tudta, hogy mi a helyzet.

Kompromisszumot lehet kötni, de én sem tenném ki a háziállatom senki kedvéért.

2014. jan. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
59%
15/20-asnak igaza van. Most még csak a kutya baja, legközelebb már az anyósék lennek, utána a haverok stb stb stb
2014. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!